RECEPTA
NA ZDROWE WŁOSY

NIOACTIVE NATURALIS

Innowacyjna i naturalna kuracja stworzona w 95% z naturalnych składników. Kaszmirowa keratyna głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętość. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane.

DOSTAWA GRATIS

Zamawiając u nas profesjonalne kosmetyki za łączną sumę minimum 149 zł, koszt przesyłki kurierskiej wprost pod Twoje drzwi bierzemy na siebie!

Moc ślubnych inspiracji na Targach Beauty Days z Akademią Maniewski!

Już za niespełna miesiąc zacznie się tegoroczna edycja Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days 2019. Z tej okazji chcemy pokrótce przedstawić Wam nasze plany na 21 i 22 września, bo będzie się działo!

Bioactive Naturalis – nowy wymiar profesjonalnej pielęgnacji włosów z FARMAGAN POLSKA

Spotkania wprowadzające do Bioactive Naturalis są nieodłącznym elementem wejścia na wyższy poziom fryzjerstwa – w świat FARMAGAN, bo tutaj współpraca przebiega inaczej. Zarówno nasi styliści, jak i uczestnicy szkoleń, dają się poznać. Poświęcamy czas na rozmowę, słuchanie. Fryzjer czuje się dobrze w naszym towarzystwie, zapamiętuje emocje i atmosferę tego dnia.

LIGHTS & SHADOWS – najnowsza kolekcja Klientów FARMAGAN

Każda kolekcja Klientów FARMAGAN utrzymana jest w innym tonie. Ta różnorodność pozwala nam zaprezentować nieograniczone możliwości kreacji fryzur przy każdej długości włosów i każdej ich barwie. Naszym Klientom pozwalamy zrozumieć złożoność stylizacji i wybrać najlepsze rozwiązanie. Każda kolekcja jest starannie dopracowana, stanowi odzwierciedlenie aktualnych trendów oraz indywidualnego spojrzenia na fryzjerstwo…

DOŁĄCZ DO NAS

Razem z naszymi ekspertami przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny newsletter. Sekrety pielęgnacji, inspiracje, podpowiedzi – wszystko, co chcesz wiedzieć o włosach w jednym miejscu. Subskrybując, zyskujesz też dostęp do unikalnych ofert i akcji specjalnych!

​Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od M Klub Sp z o.o. Sp. K.

KOLEKCJE

NASZE

NASZE KOLEKCJE

WYBIERAM FARMAGAN

Nasze kosmetyki znajdziecie wyłącznie w najlepszych salonach fryzjerskich w całej Polsce. Zapytaliśmy ich właścicieli, dlaczego wybrali markę FARMAGAN.

FARMAGAN

#WYBIERAM

MACIEJ MANIEWSKI

ERNEST KAWA

MARIUSZ STAWSKI

PAWEŁ KAMIŃSKI

SZYMON NIEMCZYŃSKI

SEBASTIAN CURYŁO