Amorosa – z miłości do włosów

Piękne i zdrowe włosy to nasz priorytet. Z miłości do nich Maciej Maniewski wraz z zespołem stylistów stworzyli kolekcję, która zachwyca. Kochliwy, zakochany bez pamięci, tracący dla kogoś głowę – w języku włoskim wszystkie te stany łączy włoskie określenie „amorosa”.

 

„Amorosa” w wydaniu marki FARMAGAN to kobieta spełniona, która wysyła prosty komunikat: jestem gotowa na MIŁOŚĆ. Kolekcję Aleksandra Tytko z salonu Maniewski w Katowicach podzieliła na dwie linie: elegancką i klasyczną, romantyczną i delikatną. Największy nacisk położono na naturalność, lekkie i szykowne stylizacje.

Elegancja i nieprzemijająca klasyka są w propozycjach marki Maniewski reprezentowane przez fale.  Inspiracji dostarczyły lata 20. i 30. Elegancja to również odpowiednio pokręcone, ułożone włosy. W tym nurcie dobrze wyglądają fryzury rozpuszczone, duże kuce bądź upięcia wykonane na szczycie głowy. To idealne nawiązanie do współczesnej wersji księżniczki.

Jeśli już decydujemy się na podpięcia, niech będą delikatne, niewymuszone. Poszczególne stylizacje mogą zostać uzupełnione przez swobodnie przeplatane warkocze. Całość doskonale wzbogacą żywe kwiaty.

Kolekcja powstała przy użyciu produktów do stylizacji z linii Bioactive Styling.