BIOACTIVE MEN COLOR – nie bójmy się rozmawiać o męskiej koloryzacji

 

Koloryzacja włosów przestała dotyczyć tylko kobiet. Trzech mężczyzn na dziesięciu farbuje włosy zaraz po 30 urodzinach. FARMAGAN przygotował specjalne produkty, jako odpowiedź na męskie potrzeby. Dyskretny, ekspresowy efekt (5 minut efekt LIGHT i 10 dla całkowitego pokrycia siwizny) i naturalny odrost z zimnymi odcieniami to tylko niektóre mocne strony nowości, która podbija europejski rynek. Kolor wypłukuje się stopniowo. Nie zostawia również żółtego odcienia na włosach.

Sekretem farb BIOACTIVE MEN COLOR jest ich skład. Długoletnie testy i akademicka wiedza sprawiły, że na rynku pojawił się produkt idealnie spełniający wymagania fryzjerów i ich klientów. Co zawiera?

  • Herbata chińska

To jeden z najskuteczniejszych antyoksydantów. Ma decydujące znaczenie podczas koloryzacji. Dzięki niej produkt jest wydajny, degradacja koloru spowolniona, a osiągane efekty trwalsze.

  • Kaszmirowa keratyna

Jej skład jest najbliższy naturalnej keratynie, którą zawiera nasz organizm. Działa proaktywnie. Sprawia, że kolor utrzymuje się dłużej. Ma właściwości regeneracyjne. Włosy są pełne blasku.

  • Olej arganowy

Olej arganowy wzmacnia działanie ochronne keratyny w odniesieniu do włosów i skóry głowy. Wpływa również na połysk włosów. W ziołolecznictwie stosowany jest w Afryce od tysięcy lat. Ze względu na swoje cenne właściwości w ostatnich dziesięcioleciach coraz częściej staje się jednym z ulubionych składników również branży kosmetycznej.

Efekt działania BIOACTIVE MEN COLOR utrzymuje się do czterech tygodni.