Booster a pielęgnacja włosów dojrzałych

Nie jest ważne, ile masz lat. Niezależnie od numeru pesel, chcesz czuć się atrakcyjnie i masz do tego prawo. Włosy to jeden z najbardziej efektownych elementów naszego wizerunku. Warto odpowiednio o nie zadbać.  Czego potrzebują? Dobrego strzyżenia i odpowiedniej pielęgnacji. 

Z wiekiem skracamy włosy. Nie wiem, skąd wzięło się takie przekonanie u Polek. Kiedy spaceruję ulicami włoskich miast, mijają mnie piękne kobiety w dojrzałym wieku, które zaskakują długimi, pięknymi i zadbanymi włosami. Chciałbym, aby podobne obrazki pojawiały się również w Polsce. Mam nadzieje, że mi pomożecie – apeluje Maciej Maniewski.

Co z kolorem? Popielate, ciemne srebra oraz przełamywane fioletem pastele cieszą się coraz większą popularnością. Zamiast tuszować pierwsze oznaki siwizny, można je eksponować. Chłodne, „siwe” blondy dobrze sprawdzą się u Pań, które mają naturalnie jasne włosy. Pasują również szatynkom i kobietom o ciepłym typie urody. Możliwości koloryzacyjnych jest wiele. FARAMAN przygotował specjalną linię farb, które pozwalają na osiągnięcie wspaniałych szarości. Można zdecydować się na całe włosy w kolorze popielatego blondu lub tylko rozświetlające pasma, które ożywiają fryzurę i mogą wprowadzić sporo pozytywnego zamieszania. Siwizna bardzo dobrze wygląda w przypadku dłuższych bobów czy fryzur sięgających aż do łopatek.  

Z wiekiem struktura włosów się zmienia. Wymagają regularnej pielęgnacji. Szampon dobiera się zawsze do skóry głowy. Odżywka to produkt przeznaczony do włosów. Preparaty można wzmocnić tzw. boosterem.

To specjalne eliksiry, które aktywują składniki odżywcze.