FARMAGAN Familia – dajemy do myślenia

Relacje oparte na szczerości, zaufaniu i bliskości. To one potrafią nas zatrzymać i skłonić do refleksji. Więź we wszystkich odcieniach, bez wyraźnych konturów, trochę tajemnicza, a czasem magiczna zainspirowała grupę Hair Masters Club do stworzenia nowej kolekcji. 

Kobieta Farmagan Familia czuje się dobrze we własnej skórze, delektuje się życiem, czerpie z niego garściami.  Emanuje wdziękiem, bo jest spełniona i potrafi cieszyć się z drobiazgów, uwielbia muzykę i taniec. Komunikuje się również poprzez dotyk, nie bojąc się gwałtownego wyrażania uczuć. Nonszalancki, zachwycający indywidualista, wie jak zostać zapamiętanym – taki jest mężczyzna Farmagan Familia. Nie chce nikogo naśladować. 

Przedstawionym stylizacjom przyświeca główna idea – podkreślenie naturalnego piękna przez doskonałe cięcie i nieograniczone możliwości stylizacyjne produktów FARMAGAN. 

Strzyżenie będące klasyczną formą fryzury w podstawie z elementami dyskoneksji w przednich partiach oraz bocznych częściach fryzury zaproponował Ernest Kawa. To idealna forma dla słowiańskich włosów, które często nie posiadają dużej objętości. Ostra i ciężka linia podstawy daje optyczne złudzenie gęstych włosów, natomiast asymetryczne partie przodu powodują zwiększenie objętości oraz możliwość wykorzystania różnych stylizacji. 

Sebastian Curyłoz kolei postawił na krótką, miękką formę, która wydobywa kobiecość, lekkość, swobodę ruchu i dynamikę. Wydłużone górne partie uczesania pozwalają zmieniać się, jak kameleon. Jedna fryzura? A może kilka różnych w jednej? Wybór należy do Ciebie.  Kolejny z ekspertów, czyli Szymon Niemczyński,wybrał strzyżenie oparte na klasyce barberskiej. Przypomniał, że męskie fryzjerstwo to również koloryzacja, dlatego zaproponował stonowany beż. Efekt? Miękkość, delikatność i niewymuszona swoboda ruchu. 

Naturalnie wyostrzone rysy twarzy można podkreślić równomiernym skróceniem włosów przy skroniach i wokół tyłu głowy. Lekkości oraz możliwość interpretacji strzyżenia to efekt cięcia włosów w przeciwnych kierunkach. To pokazuje, że również tym razem Paweł Kamińskipostawił na nieograniczone możliwości stylizacji fryzury – od bardzo odważnych do klasycznych form.

Podstawą fryzury przygotowanej przez Mariusza Stawskiegobyło cieniowanie do linii brody, przy czym górna część stanowi o lekkości i dynamice przecinającej linie podstawy. To strzyżenie gwarantuje objętość z zachowaniem kobiecości i elegancji. Wielowymiarowość koloryzacji tworzy ciemna baza z poświatą fioletu przełamana refleksami w odcieniach burgundu oraz winnej czerwieni. 

Maciej Maniewskipostawił na delikatny refleks, oddający efekt włosów “muśniętych słońcem” w brzoskwiniowo- różanych tonach. Idealne skojarzenie dla lata, wakacji i beztroski.  Efekt “światła we włosach” dodaje całej fryzurze lekkość oraz świeżość. Z kolei połączenie barw, podkreśla delikatną, kobiecą urodę, wydobywając jej naturalne piękno. 

W końcu zawsze – niezależnie od szerokości geograficznej – wszystko zostaje w rodzinie…FARMAGAN.

FARMAGAN FAMILIA

Twórcy
Strzyżenia: Maciej Maniewski, Sebastian Curyło, Paweł Kamiński, Ernest Kawa, Szymon Niemczyński, Mariusz Stawski
Kolory: Anna Sadowska, Anna Buczak, Dawid Sobieraj
Modele: Kaja Domańska, Karolina Niemiec, Taras Gembik, Ewa Kępyś, Malwina Strządała, Tomasz Wiącek, Marta Zadykowicz, Arina Ispolatova
Stylizacje: Katarzyna Romańska
Makijaże: Samanta Fałkowska
Fotograf: Hubert Zieliński