FARMAGAN króluje na Gali Miss Warszawy

Gala Miss Warszawy 2019 odbyła się w poniedziałek 6 maja w Teatrze Kamienica. Podczas imprezy nie zabrakło naszych rodzimych gwiazd, w tym Krzysztofa Ibisza, Cleo, Beaty Tadli, Jana Klimenta czy Tomasza Barańskiego. W zmaganiach wzięło udział 17 kobiet, które wystąpiły w strojach kąpielowych, sportowych, bieliźnie i sukniach ślubnych oraz w ubraniach zaprojektowanych przez Dorotę Goldpoint, które wchodzą w skład kolekcji wiosna/lato.

Grupa stylistów FARMAGAN, których połączyła wspólna pasja i chęć tworzenia niepowtarzalnych kreacji, miała tego dnia jedną wizję – stworzyć finalne, spektakularne fryzury kandydatek do tytułu Miss Warszawy. Podczas gali nagrodę specjalną dla Miss Publiczności – Magdaleny Karoń przekazał Maciej Maniewski. Miss Publiczności otrzymała voucher na usługi w salonach Maniewski.

Magdalena Karoń:
Współpracę ze stylistami oceniam bardzo wysoko. Fryzjerzy dostosowywali kreacje na włosach indywidualnie do każdej finalistki, słuchali naszych potrzeb, tak aby każda z nas mogła prezentować się jak najlepiej. Włosy dla kobiet są bardzo ważne, zwłaszcza w konkursach piękności. Podczas finałowej gali niezwykle istotne było, aby wyglądały świeżo i naturalnie przez cały wieczór.

Na sesji fotograficznej oraz w trakcie stylizacji moich włosów używano bardzo profesjonalnych kosmetyków, z czego bardzo się ucieszyłam. Efekt był doskonały. Przyznam, że od pewnego czasu stosuję je sama w domu, korzystam z możliwości ich zakupu poprzez sklep internetowy i z każdym nowym produktem, który stosuję na moich włosach, zachwycam się ich jakością. Bardzo dziękuje panu Maciejowi za nagrodę. Czuję się wyróżniona, że to akurat ja otrzymałam tytuł Miss Publiczności i będę mogła skorzystać z zaproszenia na usługę w salonie Maniewski. Już nie mogę doczekać się tej wizyty!

Piękny, klasyczny typ urody. Wspaniałe warunki fizyczne i umiejętności pracy na scenie sprawiły, że finalistki do tytułu Miss Warszawy były bezkonkurencyjne. Doskonale sprawdziły się podczas naszej sesji na backstage`u w takich zakresach jak: portret, fashion i zdjęcia z kosmetykami FARMAGAN. A takie cechy jak zaangażowanie, skromność i cierpliwość czyniły z nich modelki doskonałe.

Julia Maria Tomaszewska:
Efekt mojej fryzury stworzony przez stylistów był zjawiskowy. Czułam się wyjątkowo. Podczas sesji panowała przyjemna atmosfera, mogłam swobodnie pozować do zdjęć. Na backstageu miałyśmy bardzo mało czasu na zmianę ubrania i przygotowanie się do kolejnego występu. Wszystko robiłam w biegu, a mimo to moja fryzura była w idealnym stanie. Po zakończeniu części pokazowych zaskoczyło mnie to, że moje włosy tak długo wytrzymały bez żadnych poprawek.

Zarówno na backstage’u jak i podczas samej gali rządziła wypracowana naturalność. Włosy wyglądały po prostu zjawiskowo, były błyszczące, zdyscyplinowane i piękne w swojej zamierzonej perfekcyjności, którą osiągnięto dzięki kosmetykom FARMAGAN Polska.

Zobacz naszą galerię zdjęć z tego pięknego wydarzenia.