FARMAGAN NA MAŁYM EKRANIE

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Telewizji. Kamera pokochała kosmetyki FARMAGAN. Regularnie pojawiają się w takich programach, jak: „Afera fryzjera” czy „Mistrzowskie cięcie”. Pomagają uczestnikom wywiązywać się z kolejnych zadań i sprawiają, że pielęgnacja wchodzi na nowy poziom. Które serie okazały się największymi gwiazdami stacji TVN i TVN STYLE?

BIOACTIVE STYLING

Linia pozwala z łatwością zarządzać stylem, kreować wizerunek, podnosić pewność siebie i atrakcyjność. To kosmetyki, które wydobywają naturalne piękno. O ile w przeszłości profesjonalna stylizacja była wykonywana jedynie na specjalne okazje, dziś staje się ważną częścią codziennych rytuałów.

Na alfabet stylu BIOACTIVE STYLING składają się:

PERFEKCJA: możliwość utrwalenia wymarzonego kształtu
TRWAŁOŚĆ: stylizacja, która utrzymuje się przez długi czas
WSZECHSTRONNOŚĆ: brak konieczności mycia włosów tylko po to, by zmienić fryzurę
ELASTYCZNOŚĆ: możliwość zmiany stylu i kształtu uczesania w razie potrzeby

Preparaty obok właściwości utrwalających pielęgnują i chronią włosy. Klientki pokochały ich niesamowite zapachy – wieloowocowy i truskawkowy.

  • ULTRALEKKI NABŁYSZCZACZ Z OLEJKIEM ARGANOWYM
  • MOCNY LAKIER UTRWALAJĄCY O ZAPACHU TRUSKAWKOWYM
  • BARDZO MOCNY LAKIER UTRWALAJĄCY O ZAPACHU WIELOOWOCOWYM
  • MOCNA PIANKA MODELUJĄCA DO WŁOSÓW

 

BIOACTIVE HAIR CARE HYDRA

Linia to recepta na zdrowe i nawilżone włosy. Serię HYDRA wyróżnia wysoka zawartość kwasu hialuronowego. To substancja naturalna dla naszego organizmu. Wchodzi w skład płynów ustrojowych, tkanki łącznej oraz jest budulcem naczyń krwionośnych. Doskonale wiąże wodę. Każdego dnia ok. 30% cząsteczek kwasu ulega rozpadowi. Często konieczne jest dostarczanie go z zewnątrz. Wtedy z pomocą przychodzą 4 produkty linii Hydra:

  • NAWILŻAJĄCA MASKA DO WŁOSÓW
  • NAWILŻAJĄCY BOOSTER DO WŁOSÓW
  • NAWILŻAJĄCY SZAMPON DO WŁOSÓW
  • NAWILŻAJĄCY OLEJEK DO WŁOSÓW

HS3

Innowacyjna i naturalna kuracja stworzona w 95% z naturalnych składników. Kaszmir głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętość. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna zawiera aminokwasy, które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Olejek arganowy nie bez powodu nazywany jest „marokańskim złotem” lub „migdałem Berberów”. To jeden z najdroższych i najbardziej cenionych olejów na świecie. Doskonale uzupełnia działanie kaszmirowej keratyny zawartej w szamponie i odżywce HS3. Produkty tej serii pozwalają do minimum ograniczyć codzienną stylizację włosów. Stanowią doskonałe uzupełnienie zabiegu HS3, któremu można poddać się w wybranych salonach FARMAGAN.