FARMAGAN – skarby natury

O wyjątkowości kosmetyków FARMAGAN przekonali się już fryzjerzy w całej Polsce. Pamiętaj, że nasze produkty możesz mieć również w swojej łazience.

 

Nasze labolatoria pracują w pocie czoła, aby jak najlepiej wykorzystać naturalne ekstrakty roślinne.  Co możesz znaleźć w składzie naszych produktów?

Żeń-szeń

Jego właściwości zdrowotne są wykorzystywane w tradycyjnej medycynie Dalekiego Wschodu od ponad 4000 lat. Marka FARMAGAN szczególnie ceni sobie ekstrakt z żeń-szenia. W naszych produktach znajduje on zastosowanie ze względu na działanie antyoksydacyjne, rewitalizujące, regenerujące, poprawiające ukrwienie skóry, ułatwiające odnowę skóry i włosów.

Łopian

To sprytna i wyjątkowa roślina, bardzo charakterystyczna. Przez rolników bywa traktowana jako chwast, zielarze natomiast doceniają jej wyjątkowe działanie.  Zabiegi z wykorzystaniem łopianu pomagają odżywić skórę głowy, łagodzić oznaki łupieżu, ograniczyć ilość wypadających włosów i przyspieszyć porost.

 

Zarówno żeń-szeń, jak i łopian to rośliny, które weszły w skład produktów serii Bioactive Hairtreatment ACTION. To linia produktów wzmacniających, które doskonale działają przeciw wypadaniu włosów.