FARMAGAN w Częstochowie

Szafrański Studio w Częstochowie to miejsce, które polecamy Waszej uwadze. Zapytaliśmy Sergiusza Szafrańskiego, dlaczego wybrał FARMAGAN. Sprawdźcie, co nam powiedział.

W pracy fryzjera najważniejsze jest dla mnie zadowolenie i uśmiech na twarzach klientek i klientów. Aby to było możliwe, jakość produktów musi bronić się sama. FARMAGAN daje mi gwarancję osiągania niepowtarzalnych kolorów, intensywnej pielęgnacji włosa, trwałych i niesamowitych stylizacji, przy zachowaniu bezpieczeństwa dla klientów i dla fryzjerów.

Z pomocą marki Farmagan tworzymy w Szafrański Studio żywe i nietuzinkowe, naprawdę wyjątkowe kolory. Intensywne pigmenty i piękne odcienie urzekły mój zespół, a ja nie boje się o bezpieczeństwo moich klientów w pracy z tymi produktami. Gdy pytają się o kosmetyki do pielęgnacji, które polecamy, odpowiadamy: FARMAGAN.

Pielęgnacja zapewniająca blask, gładkość i elastyczność włosów – może być efektywna także w domu- dlatego moi klienci wybierają produkty z linii BIOACTIVE. To sprawdzone i skuteczne rozwiązanie wielu problemów nie tylko w salonie, ale również w łazience każdej/każdego z Was.