HOROSKOP FARMAGAN NA LISTOPAD

Dni stają się krótsze i narzekamy na spadek energii. Jak zaczarować jesień i sprawić, że stanie się czasem fascynujących metamorfoz? Sprawdź horoskop FARMAGAN i przekonaj się, dlaczego listopad to idealny czas na zmiany.

 

BARAN

Wenus w opozycji do znaku sprawi, że serce zabije mocniej. Postawisz na odpoczynek i dobrą zabawę.  Rekreacji będzie towarzyszyć wysiłek fizyczny. Jeśli marzysz o uprawianiu sportu, to idealny czas, aby zacząć. Zainteresuj się medycyną naturalną, zacznij się lepiej i zdrowiej odżywiać. Dzięki temu wzmocnisz swój organizm.

Produkt dla Ciebie: BIOACTIVE REPAIR SZAMPON

 

BYK

Opozycja Słońca zapewni powodzenie w miłości. Pamiętaj, że szczęściu czasem warto pomóc. Pełnia w Twoim znaku na początku listopada sprzyja finansowym i uczuciowym planom. Zmiana to Twoje drugie imię. Marzyłaś o przejściu z jasnych włosów na ciemne? A może zawsze chciałaś spróbować ognistych rudości? Do dzieła!

Produkt dla Ciebie: BIOACTIVE HS3 ODŻYWKA

 

BLIŹNIĘTA

Trygon Wenus sprzyja poprawie zdrowia. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Wybieraj produkty z naturalnym składem. Unikaj substancji, które mogą uczulać. Dbaj o siebie i nie zapominam o relaksie. Mars będzie Cię pilnować. W uczuciach wiele się dzieje. Twoje serce zabije mocniej. Jeśli ktoś złoży Ci nieoczekiwaną propozycję, nie wahaj się jej przyjąć

Produkt dla Ciebie: BIOACTIVE HAIR TREATMENT ACTION SZAMPON

 

RAK

Odpocznij i nabierz sił. To najlepsza wskazówka na listopad. Nadmiar obowiązków mocno Cię zmęczył. Jesień to czas regeneracji, o którą Twój organizm dopomina się już od dłuższego czasu. Mars w kwadraturze wspiera wysiłek fizyczny. Uważaj jednak, aby nie przesadzić. Wybieraj naturalne produkty sprzyjające regeneracji.

Produkt dla Ciebie: BIOACTIVE FINTESS&SUN EMULSJA

LEW
Mars zachęca do aktywnego trybu życia. Adrenalina to przecież coś, co kochasz. Merkury zapewni zastrzyk dodatkowej energii. Wystarczy odpowiednio go wykorzystać. Marzysz o kilkudniowym wypadzie last minute? Nie zastanawiaj się dwa razy.  Czas działa na Twoją korzyść i zdążysz z wszystkimi obowiązkami.  Naładowana bateria bardzo się przyda. Czeka Cię mnóstwo wyzwań!

Produkt dla Ciebie: BIOACTIVE FITNESS&SUN MASKA

 

PANNA

Listopad to dla Ciebie bardzo ważny czas. Późna jesień sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi. Wróci siła spokoju, którą tak sobie cenisz. Masz za sobą pracowity czas. Pamiętaj, aby o siebie odpowiednio zadbać. Wybieraj naturalne produkty. Korzystaj z bogactwa olejków eterycznych. Przychylnym okiem spójrz na suplementy i witaminy.

Produkt dla Ciebie: BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR AMPUŁKI

 

WAGA

Śmiało korzystaj z życia. Wenus będzie się Tobą opiekować. Ruch i rozsądna dieta pozwolą zachować zdrowie i spokój ducha. Miesiąc sprzyja poznawaniu nowych dziedzin sportu. Postępy szybko Cię zaskoczą, nie mówiąc o skutkach ubocznych, czyli utracie nadprogramowych kilogramów. Wybieraj proste rozwiązania pielęgnacyjne.

Produkt dla Ciebie: BIOACTIVE FITNESS&SUN EMULSJA

 

SKORPION

Pobyt Słońca w znaku Skorpiona sprzyja rozmowom o pieniądzach, obowiązkach. Myślisz o podwyżce? Wyglądaj na kogoś, kto chce zająć wyższe stanowisko. Listopad to Twój miesiąc. Żadne z wyzwań nie będzie Ci straszne. Niespecjalnie lubisz zmiany, ale to najlepszy moment, aby poddać się prawdziwej metamorfozie

Produkt dla Ciebie: innowacyjne farby SUPERLATIVE od FARMAGAN

 

STRZELEC

Dzięki wsparciu Wenus sprawisz, że świat stanie się piękniejszy. Możesz zdecydować się na przemeblowanie lub inną dekorację mieszkania. Pamiętaj jednak, że Saturn wciąż jest w Twoim znaku zodiaku i przypomina o ważnych i nie cierpiących zwłoki sprawach, którymi musisz się zająć. Kiedy ostatnio odwiedziłaś swojego stylistę?

Produkt dla Ciebie: BIOACTIVE HAIR CARE KEEP COLOR MASKA

 

KOZIOROŻEC

Maile i telefony służbowe mogą poczekać. Kolejne projekty, choć są spełnieniem Twoich marzeń, bardzo dużo Cię kosztują. Warto zwolnić. Oczyszczenie organizmu szybko zacznie procentować. Czytaj etykiety i wybieraj produkty o sprawdzonym składzie. Nie warto eksperymentować na własnym zdrowiu. W połowie miesiąca zapowiada się wielkie wyjście. Zacznij przygotowania już teraz

Produkt dla Ciebie:  BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR MASKA

 

WODNIK

Wenus w trygonie do Twojego znaku to gwarancja szczęścia. Pamiętaj, że możesz mu pomóc. Wykorzystaj dobroczynny wpływ olejków eterycznych i pamiętaj o właściwym nawilżeniu. Organizm z pewnością będzie Ci wdzięczny. Postaraj się zregenerować. Niebawem czas zacznie płynąć jeszcze szybciej i to ostatni moment, kiedy możesz się do tego przygotować.

Produkt dla Ciebie:  BIOACTIVE HAIR CARE VOLUME-UP MASKA

RYBY

Słońce w trygonie do Twojego znaku doda CI sił i optymizmu. Idziesz jak burza! Jowisz w pomoże podreperować kondycję. Wykorzystaj siły natury. Pamiętaj jak ważne dla dobrego samopoczucia i zdrowia jest właściwe nawilżenie. Romantyczne, ale wygodne upięcia to coś, w czym czujesz się najlepiej. Poproś stylistę, aby przygotował propozycję specjalnie dla Ciebie

Produkt dla Ciebie:  lekki lakier FIXTON