HS3: w domu czy w salonie?

Na pytanie postawione w tytule jest jedna odpowiedź. Swoją przygodę z HS3 najlepiej zacząć w salonie, a kontynuować w domu. Dlatego już w pierwszym odcinku programu „Afera fryzjera” zadebiutował fluid HS3.

Kuracja kaszmirową keratyną pogrubia włosy bez obciążania. Zabieg idealnie sprawdza się w przypadku cienkich słowiańskich włosów. Dodatkowo odbudowuje wiązania keratynowe wewnątrz włosa oraz regeneruje łuskę włosa po farbowaniu lub rozjaśnianiu a także wyrównuje i wygładza strukturę zniszczonych i porowatych włosów. Jeśli marzysz o długich włosach, zabieg HS3 może pomóc.

Efekty zauważysz od razu. Włosy bardzo łatwo się rozczesują. Jeśli lubisz modelować je na szczotce, po kuracji HS3 będzie Ci to zajmowało znacznie mniej czasu. Dodatkowy atut to naturalny blask, który wzmocniony olejkiem arganowym z serii HS3, zapewnia „efekt wow”.

Co jeśli Twoje włosy są naturalnie kręcone i nie chcesz ich prostować? Kaszmirowa keratyna to nie keratynowe prostowanie włosów, ale zupełnie inny zabieg. Możesz spokojnie oddać się w ręce stylisty i nie ryzykować rozprostowania włosów. HS3 poprawi Twój skręt.

W celu podtrzymania efektu zabiegu polecamy szampon i odżywkę BIOACTIVE HS3 przy każdym myciu oraz serum arganowe BIOACTIVE HS3 jako codzienną pielęgnację.