Jak pielęgnować włosy farbowane? #KEEPCOLOR

Dbanie o włosy farbowane wiąże się ze stosowaniem specjalnych produktów, które uniemożliwiają blaknięcie koloru, zapobiegają przesuszaniu włosów i rozdwajaniu się końcówek – podkreśla Anna Sadowska, ekspert FARMAGAN POLSKA do spraw koloryzacji. W labolatoriach w San Marino opracowano specjalne receptury, które oferują receptę na zdrowe włosy w przypadku włosów farbowanych.  Poznajcie linię KEEP COLOR. To gwarancja 100% zdrowia i blasku w serii 3 produktów, które wydaje się z przepisu najlepszych polskich stylistów.

 

Tajemnica sukcesu

Kosmetyki wyróżnia wyciąg z nasion Perły Prerii “Limanthes Alba”. Olej tej rośliny zawiera 98% długołańcuchowych kwasów tłuszczowych oraz dużo wyższe stężenia wysokiej jakości trójglicerydów w porównaniu do innych olejów roślinnych. Ponadto ma trzy długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które nie były znane przed ich odkryciem w tej roślinie. Zawiera naturalne filtry UV. Jest niezwykle bogaty w witaminy E i F.  Nadaje włosom perłowy blask, stabilizuje i wzmacnia intensywność, głębię i trwałość koloru, chroni przed blaknięciem. Charakteryzuje się właściwościami nawilżającymi i odżywczymi.

 

Co wybrać?

Szampon KEEP COLOR delikatnie oczyszcza skórę głowy, bez pozbawiania  naturalnej powłoki ochronnej. Dzięki temu zapobiega nadmiernemu przesuszeniu. Koloryzacja zmienia naturalną strukturę włosów. Wskazane jest więc zadbanie o odpowiednie nawilżenie, które gwarantuje odpowiednio dobrana maska z tej samej serii. Z kolei booster, który uzupełnia linię stanowi rodzaj skondensowanego eliksiru. Wzmacnia działanie maski, nadaje włosom perłowy blask, stabilizuje i wzmacnia intensywność, głębię i trwałość koloru. Włosy łatwiej się rozczesują.

Kosmetyki z linii BIOACTIVE HAIR CARE KEEP COLOR zostały wykorzystane przez Macieja Maniewskiego m.in. przy tworzeniu kolekcji PRZEKRACZANIE GRANIC i ICE&COLD.