Geometria stylu

Styl to kwestia proporcji. Jak odnieść credo Coco Chanel do świata fryzjerstwa? Maciej Maniewski w kolejnym odcinku programu na YouTube zdradza sekrety cieniowania, ale też dzieli się historią tego, jak trafił do branży beauty i stał się osobowością telewizyjną. Jego zawodowa przygoda zaczęła się dokładnie 25 lat temu!

Cieniowanie

Cieniowanie pasuje każdemu. Jego intensywność może być jednak różna. Zależy od długości włosów i ich typu. Co daje? Pozwala lepiej rozłożyć objętość włosów i zmniejszyć ich masę. Doskonale widać to na przykładzie Mileny, bohaterki odcinka. Tym razem Maciej nie będzie rezygnował z długości. Pokaże za to, jak fryzura może nas wyszczuplić, a technika modelowania przez cięcie sprawić, że włosy zaczną nowe życie.

Historia Macieja

Kto chce, szuka sposobu – tak można podsumować karierę Macieja. Rok 2020 jest bardzo ważny. Maciej obchodzi dwudziestopięciolecie pracy zawodowej, a marka Maniewski obchodzi swoje 15-lecie. Dlaczego wybrał taką, a nie inną drogę? Kto go motywował? Co robił w garażu samochodowym i co sprawiło, że porzucił Lublin, wybrał Kraków, a w końcu przeniósł się do Warszawy i trafił do telewizji TVN? Z tego odcinka dowiecie się, jak wyglądała droga mistrza. Maciej opowie również o swoich pasjach nie związanych z fryzjerstwem.

Pielęgnacja i stylizacja

W tym odcinku Maciej użył olejku z serii Hydra. Produkt idealnie nadaje się do modelowania włosów. Pozwala je bezpiecznie suszyć, ale be ryzyka przesuszenia. Działanie to zasługa składu i zawartości kwasu hialuronowego, oleju jojoba i zespołu nienasyconych kwasów tłuszczowych z witaminą F. Formuła kosmetyku intensywnie nawilża, odbudowuje i wygładza włosy, zapobiega rozdwajaniu się końcówek, ułatwia rozczesywania. Dodatkowo włosy stają się odporniejsze na uszkodzenia, zyskują piękny, zdrowy wygląd, blask, sprężystość, miękkość i delikatność.

HYDRA NAWILŻAJĄCY OLEJEK DO WŁOSÓW 100ML

96,00 zł

Dobra stylizacja nigdy nie powinna sklejać włosów. Dlatego kolejnym bohaterem stał się lakier Fixton Supreme Hair Spray. Zachowuje naturalną objętość włosów, nie obciąża. Dodatkowa zaleta to ułatwienie przeczesywania fryzury i zmiany stylizacji. Lakier zawiera również prowitaminę B5, a także filtry UV.

FIXTON MOCNY LAKIER DO WŁOSÓW 500ML

84,00 zł

Recommended Posts