Kosmetyki na basen i na siłownię

Włosy kochają być dobrze traktowane. Spraw, aby siłownia była dla nich tak samo przyjazna, jak dla całego Twojego ciała. O czym pamiętać wskakując do wody i zaczynając trening?

Chlorowana woda może wysuszać włosy. Warto odpowiednio je zabezpieczyć. Przed pójściem na basen, dobrze nałożyć na włosy odrobinę odżywki lub olejku – polecamy olejek HS3 z olejem arganowym.

Możecie też przygotować własną mieszankę z udziałem boosterów.  Nienawidzicie czepków? Czas to zmienić! Prawda jest taka, że to najlepsza ochrona dla włosów. Wybierzcie taki, który jest zrobiony z silikonu – łatwo się zakłada i przylega do głowy, dzięki czemu woda nie przedostaje się do środka. Nie dopuście do tego, aby chlorowana woda wyschła na Twoich włosach. To najgorszy scenariusz i kataklizm dla włosów.

W przypadku rozczesywania splątanych kosmyków, idealnie sprawi się spray REPAIR. Nie obciąży mokrych włosów, a doda im niezbędnej energii.

Na siłowni i na basenie rządzą produkty dwa w jednym. Z pomocą przychodzą produkty FARMAGAN SUN & FITNESS: szampon z odżywką oraz odżywka nawilżająca z olejkiem z siemienia lnianego.

Dzięki nim możesz spalać kalorie, a Twoje włosy są w 100% bezpieczne.