Królestwo pielęgnacji – priorytety współczesnego fryzjerstwa

Pielęgnacja – to słowo w rodzinie FARMAGAN odmieniamy przez wszystkie przypadki. Łączymy ludzi, dla których piękno i zdrowie włosów są tak samo ważne.

Dbałość o kondycję włosa zarówno podczas zabiegów wykonywanych w salonach, jak i w domu, jest kluczem do sukcesu. Szerokie spektrum bezpieczeństwa gwarantowane przez FARMAGAN sprawiło, że m.in. Anna Kołtuńska ze Studia Fryzur Ann Hair z Lublińca wybrała nasze kosmetyki. Odpowiednio spersonalizowania pielęgnacja, produkty dobrane do kondycji włosów i skóry głowy oferują jakość, którą trudno porównać z czymkolwiek innym. Wysoki poziom pielęgnacji oferowany przez linie kosmetyków FARMAGAN potwierdzają specjaliści z całej Polski.

Aneta Lewandowska – fryzjer, stylista, trycholog, niekwestionowany autorytet w dziedzinie pielęgnacji włosów – pracuje w branży od ponad 20 lat. W salonie w Ostrowie Wielkopolskim, którego jest właścicielką, najważniejsze jest zdrowie włosów. Nie ma go bez odpowiedniej pielęgnacji. – Jestem zwolenniczką natury. W pielęgnacji zawsze dążę do ideału. HS3 to 95% naturalnych składników. Trudno o lepszą rekomendację– komentuje.

W pracy fryzjera najważniejsze zadowolenie i uśmiech na twarzach klientek i klientów. Z tym zdaniem zgodzi się każdy fryzjer. Aby były stałymi elementami codziennej pracy, jakość produktów musi bronić się sama. Przekonał się o tym również Sergiusz Szafrański z Szafrański Studio w Częstochowie. W codziennej pracy FARMAGAN dał mu intensywną pielęgnację, szanse na trwałe i niesamowite stylizacje, przy zachowaniu 100% ochrony i bezpieczeństwa włosów.

Dopisz kolejne punkty do listy pielęgnacyjnej FARMAGAN i sprawdź, jak działają nasze kosmetyki pielęgnacyjne.