Linia HYDRA bohaterką TVN

Już 09.06 program „Mistrzowskie cięcie” debiutuje na antenie TVN. W wywiązywaniu się z kolejnych zadań uczestnikom pomagają produkty FARAGMAN. Bohaterem odcinka otwierającego drugi sezon jest maska HYDRA.

 

Maska to jeden z hitów linii Bioactive HairCare. Pokochali ją fryzjerzy w całym kraju. Produkt wyróżnia wysoka zawartość kwasu hialuronowego. Sposób użycia jest bardzo prosty. Wystarczy, że niewielką ilość preparatu naniesiesz na mokre włosy i pozostawisz na ok. 5-10 min. W celu wzmocnienia działania zaleca się dodanie kilku kropel HYDRA Elixir Moisturizing Booster.

Bioactive Hair Care to profesjonalna linia produktów do pielęgnacji. Wszystkie produkty linii Bioactive Hair Care są testowane na obecność niklu, kobaltu oraz chromu, palladu i rtęci, głównych metali odpowiedzialnych za reakcje uczuleniowe skóry. Nie zawierają SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate) oraz SLS (laurylosiarczan sodu).

Jeśli Twoje włosy łatwo się łamią, a końcówki są rozdwojone, trudno je rozczesać, są szorstkie w dotyku, pozbawione blasku, a w dodatku  często się puszą i elektryzują, ten produkt jest dla Ciebie.

W jaki sposób markę HYDRA wykorzystają uczestnicy „Mistrzowskiego cięcia”? Przekonaj się i spotkaj się z Maciejem Maniewskim w TVN.