Manifest Hair Masters Club

Bogatsi o tysiące stworzonych fryzur, setki wyszkolonych stylistów, przetestowanych kosmetyków i narzędzi, wracamy do korzeni. Podstawy sztuki fryzjerstwa wzbogacone wiedzą na odpowiednim poziomie i tajnikami rzemiosła gwarantują mistrzowski poziom. Szeroko otwieramy drzwi fryzjerskiej edukacji, zapraszając Was do naszego świata.

 

Idea

 

Łączą nas wspólne wartości i idea, czyli kompleksowy program rozwoju fryzjerstwa w Polsce. Połączyliśmy siły, by edukować i wzmacniać branżę. Naszą misją jest promowanie dobrych praktyk, wieloetapowa, holistyczna edukacja, rozwój świadomości estetycznej, podniesienie rangi fryzjerskiego rzemiosła.

Pragniemy przekazywać wiedzę i dobrą energię, którą sami otrzymaliśmy od naszych mistrzów na drodze własnego rozwoju . Czas przekazać ją dalej. Dotrzeć do każdego zakątka Polski.

Chcemy, abyście dołączyli do nas i promowali dobre praktyki spod znaku Hair Masters Club.

 

Inicjatorzy

Pracowaliśmy razem wielokrotnie, znamy się i cenimy. Pięciu mistrzów fryzjerstwa z różnorodnym doświadczeniem i historiami działa razem, tworząc system naczyń połączonych. Wspólne wartości i cele każdy z nas filtruje przez własną wrażliwość i umiejętności, wzbogacając układ/zespół. Inicjatorem/ Pomysłodawcą HMC jest Maciej Maniewski, założyciel Akademii Maniewski, ambasador marki FARMAGAN. Działania klubu koordynuję  ja – Paweł Kamiński (Akademia Maestro) – aktywnie wspierają mnie Mariusz Stawski, Ernest Kawa i Szymon Niemczyński, właściciele własnych Akademii w Warszawie, Szczecinie i Gdańsku.

Partner

Partnerem działań HMC jest FARMAGAN, prestiżowa włoska marka kosmetyczna, specjalizująca się w unikatowych rozwiązaniach pielęgnacyjnych. FARMAGAN to natura i bezpieczeństwo – kosmetyki testowane są klinicznie i dermatologicznie, nie zawierają parabenów i sztucznych substancji (SLS, SLES).

Holistyczna edukacja

Naszą misją jest wsparcie edukacyjne adeptów sztuki fryzjerskiej na każdym etapie rozwoju zawodowego, kompleksowa edukacja niezbędna do zrozumienia idei fryzjerstwa. Nawet jeśli staniesz się specjalistą w danym obszarze: strzyżenia, koloryzacji czy stylizacji, podstawą jest umiejętność wszechstronnej komunikacji z klientem i współpracownikami. Wiedza z każdego zakresu pracy z kreacją fryzury daje szeroką perspektywę i gwarancję uważności na potrzeby klienta.

Program

Fundamentem HMC jest program rozwoju dostosowany do zróżnicowanych potrzeb edukacyjnych – od najbardziej podstawowych po zaawansowane. Wmożliwia wybór najlepszej metody, dostosowanej do indywidualnych preferencji: teorię przekazujemy w postaci wykładów, praktyki uczymy poprzez warsztaty, szkolenia, udział w zagranicznych, najwyższej rangi pokazach i targach sztuki fryzjerskiej.

Diagnozę potrzeb i aktualnych umiejętności ułatwi opracowana przez nasz zespół ankieta. Wkrótce opublikujemy więcej szczegółów i uruchomimy zapisy. Bądźmy w kontakcie!