Męska pielęgnacja wiosną

Po zimie skóra głowy, bardzo często jest podrażniona, włosy są wysuszone i łamliwe przez działanie szkodliwych czynników. O czym pamiętać? Wiosna to idealny czas na odżywienie i regenerację włosów. Warto przygotować się do wakacyjnego słońca.

Prawidłową pielęgnację najlepiej poprzedzić detoksem, czyli oceną stanu włosów:

-jeżeli są suche i szorstkie, to znak, że trzeba je nawilżyć,

– jeżeli są oklapnięte, ciężkie i szybko się przetłuszczają- być może potrzebują więcej protein- które regenerują ubytki.

Wielu mężczyzn w łazience oprócz kosmetyków do pielęgnacji włosów potrzebuje kosmetyków do pielęgnacji brody i wąsów. By zadowolić najbardziej wymagających, powstała linia Point Barber. Zapewnia kompleksową pielęgnację włosów, brody i skóry.

Podstawą pielęgnacji zarówno skóry, jak i włosów jest szampon: POINT BARBER SZAMPON, dzięki dużej ilości składników aktywnych nie tylko odświeży włosy, ale odżywi i nawilży je – od cebulek, aż po końce. Zawarte w nim tonizujące i odświeżające olejki eteryczne, działają kojąco na włosy i skórę głowy, substancje nawadniające wpływają przeciwzapalnie i zmiękczająco. Olejki eteryczne i substancje nawadniające, wspierają proces walki z łupieżem, łojokotem i nadmiernym wypadaniem włosów niwelując swędzenie i podrażnienie skóry głowy.

 

Jeśli borykasz się z problemem wypadających włosów, koniecznie sprawdź serię ACTION.

POINT BARBER to rewolucja w męskiej pielęgnacji i stylizacji.

RADA STYLISTY:

Zrzuciłeś wełnianą czapkę, nie musisz się martwić o ,,uklepaną fryzurę”, więc szalej z produktami FARMAGAN do układania i stylizowania fryzur przed własnym lustrem – pasta, lakier i żel złożą się na zestaw idealny.

 

Konsultacja merytoryczna tekstu: Patrycja Szczepańczyk, Maniewski Katowice