Bioactive Hair Care

5.
recept

na 5 problemów włosów:

potrzebujących nawilżenia / HYDRA

zniszczonych / REPAIR

pozbawionych objętości / VOLUME UP

farbowanych / KEEP COLOR

kręconych / X-CURLY

Produkty nie zawierają SLES i SLS i parabenów. Są przebadane klinicznie i dermatologicznie Przeszły testy na poziom niklu, kobaltu, chromu, palladu i rtęci, głównych metali odpowiedzialnych za reakcje uczuleniowe skóry głowy.

1/HYDRA

Przepis dla włosów suchych i odwodnionych. 100% nawilżenia

Serię HYDRA wyróżnia wysoka zawartość kwasu hialuronowego. To substancja naturalna dla naszego organizmu. Wchodzi w skład płynów ustrojowych, tkanki łącznej oraz jest budulcem naczyń krwionośnych. Doskonale wiąże wodę. Każdego dnia ok. 30% cząsteczek kwasu ulega rozpadowi. Często konieczne jest dostarczanie go z zewnątrz.

2/ REPAIR

Przepis dla włosów zniszczonych.
100% regeneracji i odbudowy.

Serię wyróżnia wysoka zawartość pantenolu. Dzięki niskocząsteczkowej budowie posiada duże powinowactwo do keratyny - podstawowego białka budującego skórę, włosy i paznokcie. Jest substancją hydrofilową, więc łatwo wiąże wodę. Odgrywa bardzo ważną rolę podczas podziałów komórek macierzystych włosa. Pobudza keratynocyty. Kondycjonuje włosy poprzez wbudowywanie się w ich strukturę, pogrubia je, nawilża, korzystnie wpływa na objętość i czas wzrostu.

3/ VOLUME-UP

Przepis dla włosów cienkich, słabych i delikatnych. 100% odżywienia i objętości

Serię wyróżnia wysoka zawartość hydrolizowanego białka pszenicy. To składnik aktywny, który zawiera bogactwo glutaminy, proliny i cystyny. Wykazuje silne działanie pielęgnujące. Hydrolizowane białko pszenicy dobroczynnie działa na skórę głowy, skutecznie penetruje strukturę włosa, wiążąc wodę na całej długości, efektywnie regeneruje i odbudowuje zniszczone kosmyki, bardzo dobrze przeciwdziała elektryzowaniu się włosów.

 

4/KEEP COLOR

Przepis dla włosów farbowanych. 100% blasku i odżywienia.

Serię wyróżnia wyciąg z nasion Perły Prerii "Limnanthes Alba". Olej tej rośliny zawiera 98% długołańcuchowych kwasów tłuszczowych oraz dużo wyższe stężenia wysokiej jakości trójglicerydów w porównaniu do innych olejów roślinnych. Ponadto ma trzy długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które nie były znane przed ich odkryciem w tej roślinie. Zawiera naturalne filtry UV. Jest niezwykle bogaty w witaminy E i F. Nadaje włosom perłowy blask, stabilizuje i wzmacnia intensywność, głębię i trwałość koloru, chroni przed blaknięciem. Charakteryzuje się właściwościami nawilżającymi i odżywczymi. 

5/ X-CURLY

Przepis dla włosów kręconych, falowanych, puszących się i niezdyscyplinowanych. 100% odżywienia i blasku.

Serię wyróżnia wysoka zawartość hydrolizowanego kolagenu o właściwościach silnie nawilżających i regenerujących. Wygładza włosy, a także zabezpiecza przed wilgocią, działaniem czynników atmosferycznych. Jest dobrze tolerowany przez skórę, nie wykazuje działania alergizującego ani drażniącego. Zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą podczas stylizacji. Dodatkowo może wspomagać upinanie włosów naturalnie falowanych i kręconych.