Bioactive Hs3

Drugie życie dla włosów i efekt modelowania utrzymujący się przez kilka tygodni. 100% efektu w serii 3 produktów.

HS3

Innowacyjna i naturalna kuracja stworzona w 95% z naturalnych składników. Kaszmir głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętość. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Z kolei olejek arganowy, który zawiera serum HS3, nie bez powodu nazywany jest „marokańskim złotem” lub „migdałem Berberów”. To jeden z najdroższych i najbardziej cenionych olejów na świecie. Doskonale uzupełnia działanie kaszmirowej keratyny zawartej w szamponie i odżywce HS3. Produkty tej serii pozwalają do minimum ograniczyć codzienną stylizację włosów.

Zabieg BIOACTIVE HS3

BIOACTIVE HS3 to innowacyjna, naturalna kuracja stworzona w 95% z naturalnych składników na bazie unikalnej kaszmirowej keratyny. W ramach serii dostępne są produkty pielęgnacyjne do odsprzedaży, ale przede wszystkim specjalistyczny pakiet kosmetyków, który pozwala na wykonanie kuracji w salonie fryzjerskim.

    Specjaliści FARMAGAN polecają zabieg Hs3 dla włosów:

  • cienkich, słowiańskich, które po zabiegu są pogrubione bez zbędnego obciążenia
  • zniszczonych i porowatych, których struktura zostaje wyrównana i wygładzona
  • po zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania - zabieg odbudowuje włos od wewnątrz oraz regeneruje jego łuskę

Jak wygląda zabieg HS3 z kaszmirową keratyną? Jaki jest jego efekt? Jak długo się utrzymuje? Na te pytania odpowiedzieliśmy w filmie z Rafałem Garabiasem - bohaterem programu ,,Królowe Życia".