Sebastian Curyło członkiem HMC

Ostatni kwartał to kolejne nowości w rodzinie FARMAGAN i grupie Hair Masters Club. Do grona instruktorów HMC dołączył Sebastian Curyło. Jak doszło do tej kooperacji? Przeczytaj wywiad i dowiedz się więcej.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z fryzjerstwem?

Na poważnie zacząłem ją, kończąc 16 lat. Wiedziałem, co chce w życiu robić i czemu oddać serducho. Uczyłem się wytrwale. W końcu otworzyłem własny salon. Obecnie posiadam już trzy salony i dwie Akademie. To dla mnie duże osiągnięcie. Jednak nigdy nie zamykam sobie celów i stawiam coraz to nowe wyzwania…Dziś przychodzi czas na kolejne

Czyli na współpracę z HMC?

Tak. Do współpracy doszło dzięki rozmowie z Maciejem Maniewskim i Krzysztofem Kostulskim. Przedstawili mi filozofię tej marki. Pokazali założenia biznesowe, podsumowali dotychczasowy rozwój w Polsce i rosnące zainteresowanie nowych klientów. Zobaczyłem statystyki, prognozy, namacalne dowody, w jakim kierunku idzie marka. To było dla mnie bardzo ważne.

 Co wcześniej słyszał Pan o tej marce?

HMC to zebranie najlepszych fryzjerów i stworzenie tzw. domu marek, który będzie gromadził najlepszych edukatorów, fryzjerów branży beauty. Chodzi o dzielenie się pasją, przekazywanie wiedzy, wspólne eventy i kolekcje.

Co jest dla Pana najważniejsze w pracy fryzjera? Na jakich filarach opiera się ten zawód?

Najważniejsza jest dla mnie czystość pracy, dokładność, skupienie się na pielęgnacji i regeneracji włosa i jego zdrowiu.

Co powinno być priorytetem w zarządzaniu własną karierą?

Jako młody fryzjer priorytetowo traktowałem wyjazdy na szkolenia. Chciałem być coraz lepszy. To moim zdaniem najlepsza droga rozwoju.

Dlaczego zdecydował się Pan na bycie częścią rodziny FARMAGAN?

 Przekonały mnie produkty. Zobaczyłem, w jaki sposób działają. Ważnym argumentem był fakt, że to produkty farmakologiczne, czyli jako fryzjerzy mamy wpływ na zdrowie włosów, zyskujemy w ten sposób kontrolę i bezpieczeństwo. Możemy też inspirować firmę do tworzenia nowych produktów.

 

Sebastian Curyło

Fryzjer i szkoleniowiec. Ma za sobą kursy w najlepszych polskich akademiach (m.in. Akademii Maniewski) i za granicą (m.in. w Budapeszcie, Wilnie, Szwecji, Włoszech czy Wielkiej Brytanii/ akademia Tony&Gay, Vidal Sassoon, Allilon). Oprócz pracy we własnym salonie, brał udział w tworzeniu kolekcji fryzur czy eventów: pokazy mody, sesje zdjęciowe (także do czasopism, np. Kurier Fryzjerski ESTETICA USA ). Na swoim koncie ma udział w konkursach fryzjerskich, m.in.: KREATOR , MISTRZOWSKIE CIĘCIE. Udziela porad fryzjerskich na portalach internetowych, m.in.  fryzjerzy.com. www.modnewłosy.