Spray czy maska? Sprawdź, co radzą styliści FARMAGAN

Wieczny pośpiech! Znasz to? Też przegrywasz walkę z czasem? Mamy sprawdzone sposoby na maksymalny efekt pielęgnacji włosów, osiągnięty w jak najkrótszym czasie. Odżywka w sprayu to rozwiązanie, którego szukasz.

Kosmetyk jest prosty w użyciu i działa przez długi czas. Pamiętaj jednak, że to produkt o charakterze uzupełniającym. Spray nie zastąpi dobrze dobranej maski do włosów, która działa zdecydowanie mocniej, ma właściwości regeneracyjne i może uzupełniać ewentualne ubytki w strukturze włosa.  Odżywkę w odróżnieniu od sprayu należy nakładać na długości i końce, aby nie obciążać włosów od nasady.

Należy pamiętać, że każdy włos jest inny i produkty, których będziemy używać powinny być odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb. Jeśli nie masz pewności, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, skorzystaj z porady stylisty w dowolnym salonie, który pracuje przy użyciu kosmetyków FARMAGAN.

 

Dla ochrony włosa polecamy odżywki z serii:

– REPAIR – ten spray działa odbudowująco. Roztwór zawiera pantenol, sole magnezu, cynku, manganu i ekstrakt z liści skrzypu polnego. Dobrze sprawdza się jako preparat kondycjonujący, nawilżający. Ma również działanie regenerujące. Wygładza i pogrubia włosy. Lekka, delikatna konsystencja nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie i stylizację.

– VOLUME-UP – ten spray zawiera roztwór tzw. kompleksu objętościowego, który pochodzi z hydrolizy białek pszenicy. Posiada zdolność kondycjonowania włosów. Wpływa na odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości. Spray nie obciąża włosów, dodaje im objętości u nasady i sprawia, że są błyszczące.

– X-CURLY  – ten spray dyscyplinuje włosy dzięki zawartości hydrolizowanego kolagenu. Dodatkowo zapobiega puszeniu się loków i utrzymuje właściwy skręt. Ma właściwości oczyszczające oraz ochronne.