Truskawki w atomizerze

O każdej porze roku pachną trochę inaczej. Sezon na truskawki może trwać cały rok. Udowadnia to marka FARMAGAN i linia BIOACTIVE STYLING. Lakier o zapachu truskawek został bohaterem drugiego odcinka „Mistrzowskiego cięcia”.

O ile w przeszłości profesjonalna stylizacja była wykonywana jedynie na specjalne okazje, dziś staje się ważną częścią codziennych rytuałów. Linia BIOACTIVE STYLING pozwala kobietom zarządzać swoim stylem, kreować wizerunek, podnosić pewność siebie i atrakcyjność, wydobywając naturalne piękno.

Na alfabet stylu BIOACTIVE STYLING składają się:

PERFEKCJA: możliwość utrwalenia wymarzonego kształtu
TRWAŁOŚĆ: stylizacja, która utrzymuje się przez długi czas
WSZECHSTRONNOŚĆ: brak konieczności mycia
włosów tylko po to, by zmienić fryzurę
ELASTYCZNOŚĆ: możliwość zmiany stylu i kształtu uczesania w razie potrzeby

Znakiem rozpoznawczym produktów stały się również niezwykłe zapachy. Jeśli zastanawiacie się, czy zapach truskawek można przedstawić graficznie – rozwiewamy Wasze wątpliwości. To możliwe:

Mocny lakier utrwalający o zapachu truskawkowym sprawdza się w przypadku wszystkich rodzajów fryzur. Dzięki witaminie B5 włosy pozostają miękkie i utrwalone. Specjalny atomizer uwalnia mikrocząsteczki zdolne do utrzymania stylizacji bez pozostawiania osadu.Produkt  szybko wysycha i nie obciąża włosów.

Drugi odcinek „Mistrzowskiego cięcia” możecie obejrzeć w sobotę (09.06) o godz. 14:45 na antenie TVN Style