U FRYZJERA… – jak odpowiednio się przygotować do wizyty?

O czym pamiętać, wybierając się do fryzjera? Jak gromadzić inspiracje i jakie pytania warto zadać? Styliści FARMAGAN przygotowali specjalny, mini-poradnik.

Zdjęcie mówi więcej, niż 1000 słów. Jeśli znalazłaś fryzurę, od której nie możesz oderwać wzroku, warto pokazać ją styliście FARMAGAN. Porozmawiacie, czy wymarzona propozycja pasuje do kształtu Twojej twarzy i osobowości.  W końcu chodzi tutaj o Twój styl, nie o kopiowanie innych!

Wyprostuj się! Ta zasada obowiązuje również w salonach FARMAGAN. Pamiętaj, że skrzyżowane nogi zaburzają postawę całego ciała.  Zdarza się, że fryzjer prosi o to, by wstać. Wtedy najlepiej widać jak mają się końcówki włosów do ramion. W tej branży liczą się milimetry.

Kilka centymetrów albo tyle, ile są zniszczone to droga to rozczarowania. Najlepiej pokaż fryzjerowi, dokąd może obcinać. Nie odwołuj się do wyobraźni i fryzur znanych osób, które widziałaś na różnych etapach ich kariery publicznej. 

Jeśli wstajesz bardzo wcześnie i dajesz sobie godzinę na umycie i modelowanie włosów, stylista może zaproponować cięcie wymagające codziennego układania. Jeśli natomiast lubisz pospać dłużej, a na dodatek zwykle się wszędzie spóźniasz, lepiej sprawdzi się u fryzura, która sama się układa – wystarczy przeczesać włosy lub umyć i zostawić do samodzielnego wyschnięcia. Tutaj doskonale działa nasza kuracja HS3.

Styliści specjalnie z myślą o Twoich potrzebach przygotują też receptę na … zdrowe i piękne włosy.  Ich zdrowie są dla mnie najważniejsze.