Volume-up dla włosów cienkich i delikatnych

Na kanale Macieja Maniewskiego na YT znajdziecie kolejny odcinek programu, który przygotował z myślą o pięknych i zdrowych włosach. Tym razem czas na metamorfozę włosów cienkich.

Przekonacie się, jak dzięki odpowiedniemu strzyżeniu mogą wyglądać lepiej. Poradzę Wam też, jak wybierać salony i do jakich fryzjerów powinnyście trafiać. Mając odpowiednią wiedzę, będziecie mogły zwracać uwagę na najważniejsze rzeczy i unikniecie przykrego rozczarowania – deklaruje.

 Jeśli również Wasze włosy są cienkie i delikatne, strzępienia i cieniowanie nie wchodzą w grę. Kiedy zależy nam na uzyskaniu jak największej objętości, kluczem jest proste kompaktowe cięcie. Co z pielęgnacją? Tutaj z pomocą przychodzi linia Volume-up. W tym odcinku Maciej zdecydował się na użycie jednego ze swoich ulubionych kosmetyków. 

Volume-up to idealna praca dla fryzjera.

Poprawi objętość i połysk. Zawiera roztwór tzw. kompleksu objętościowego, który pochodzi z hydrolizy białek pszenicy. Posiada zdolność kondycjonowania włosów. Wpływa na odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości. spray nie obciąża włosów, dodaje im objętości u nasady. Efekty zobaczycie na filmie.