Skip to content
Bioactive Naturalis na Targach Beauty Days – to będzie HIT tej edycji
Bioactive Naturalis na Targach Beauty Days - to będzie HIT tej edycji

 

Suche, puszące się włosy, a może smutno wiszące pasma?  Nieustannie szukasz idealnej pielęgnacji, testujesz kosmetyki z różnych półek cenowych i nadal nie widzisz efektu?
Spokojnie…
Z pomocą przychodzi Akademia Maniewski. Styliści Akademii podczas Targów Beauty Days  przeprowadzą zabieg z kaszmirową keratyną, który potem będziesz mogła kontynuować  w domu oraz w salonach rodziny FARMAGAN.

 

 

Już 21 i 22 września zapraszamy do odwiedzenia stoiska FARMAGAN. Marzysz o pięknych, błyszczących włosach? Myślisz, że olśniewające fryzury występują wyłącznie w katalogach? Udowodnimy Ci, że Ty też możesz cieszyć się doskonałą kondycją włosów. Na szczęście nie mówimy tu o „ostrym cięciu”, a jedynie o bardzo przyjemnych, skutecznych i profesjonalnych zabiegach pielęgnacyjnych.

Wszystkie chętne Panie zapraszamy na bezpłatny zabieg z kaszmirowej keratyny Bioactive Naturalis, po którym suche, zniszczone włosy staną się miękkie, lśniące, zdrowe i łatwe do rozczesania. Pielęgnacja z kaszmirową keratyną wskazana jest dla osób z pozbawionymi elastyczności i objętości, zniszczonymi włosami. Podczas zabiegu budulec włosa zostanie uzupełniony i wzmocniony, a kondycja Twoich włosów poprawi się w 100%.

 

Zapraszamy również salony fryzjerskie do odwiedzenia stoiska FARMAGAN. Profesjonalne produkty fryzjerskie, nowoczesne narzędzia i rozwiązania zapewniające komfort pracy, wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać każdego dnia znakomite efekty pielęgnacyjne w swoim salonie, podejrzysz właśnie na naszym stoisku. Jest coś jeszcze, co znacząco pomoże ci się wyróżnić i sprawi, że wyniesiesz standard swoich usług o kilka poziomów wyżej. Zaproś kaszmirową keratynę Bioactive Naturalis do swojego salonu i przekonaj się o jej sprawczej mocy. Na miejscu, podczas targów Beauty Days będą czekać nasi konsultanci, którzy udzielą wszelkich informacji zarówno o produkcie jak i kompleksowych zaletach tej usługi.