Początki i inspiracje

Fundamentem włoskiej firmy FARMAGAN jest rozwiązywanie problemów włosów i skóry głowy.

Laboratoria marki działają od 1935 roku w Mediolanie, przekazując ekspercką wiedzę branży beauty. Współpraca z naukowcami z całego świata zaowocowała rozszerzeniem działalności i zaangażowaniem się również w branżę fryzjerską.

Klimat słonecznego San Marino, gdzie mieści się zakład produkujący kosmetyki i tamtejsza imponująca przyroda zainspirowały naszych ekspertów do wykorzystania skarbów natury.

Nauka w służbie natury

Testy dermatologiczne i mikrobiologiczne sprawiły, że w unikatowych recepturach maksymalnie wykorzystano olejki eterycze i ekstrakty roślinne.

Połączono je z substancjami naturalnymi dla ludzkiego organizmu, jak kwas hialuronowy czy pantenol i witaminami. Na ratunek zniszczonym włosom wyruszyła też kaszmirowa keratyna.

Złożona diagnostyka i labolatoryjne receptury sprawiają, że pielęgnacja osiąga poziom profesjonalizmu zarezerwowany wcześniej tylko dla medycyny. Dlatego w logotypie firmy znalazł się mikroskop.

Najwyższa jakość usług

Do Polski markę sprowadził Maciej Maniewski, szkoleniowiec, mentor branży beauty, stylista gwiazd i osobowość telewizyjna.

Zasada regularności szkoleń powtarzana od lat w Akademiach Maniewski znajduje swoje odzwierciedlenie w najwyższej jakości wykonywanych usług przez stylistów pracujących na kosmetykach marki Farmagan. Przechodzą oni przez cykl gruntownych szkoleń, aby jak najlepiej wykorzystywać możliwości produktów.

Kosmetyki FARMAGAN dostępne są w miejscach, dla których edukacja, jakość i poczucie bezpieczeństwa klientów są najważniejsze.