SALONY

DOŁĄCZ DO RODZINY FARMAGAN!

Pierwszym krokiem jest wykonanie telefonu na numer kontaktowy biura Farmagan +48 502 269 999 i podanie nam swoich danych kontaktowych. Z uwagi na to, że pracujemy tylko z wybranymi salonami, poprosimy Państwa o wypełnienie specjalnej ankiety weryfikacyjnej. Po pozytywnym rozpatrzeniu wypełnionej przez Państwa ankiety skontaktuje się z Państwem nasz Dyrektor Handlowy, który ustali datę spotkania.

Na spotkaniu z naszym Dyrektorem Handlowym porozmawiacie Państwo o szczegółach współpracy i ustalicie indywidualną drogę współpracy z marką Farmagan, która zapewnia Państwu realizację Waszych pomysłów i marzeń.

Każdemu naszemu partnerowi zapewniamy wyjątkowe, indywidualnie dobrane wsparcie szkoleniowe świadczone przez prestiżowe Akademie Maniewski oraz Akademie Partnerów HAIR M CLUB.

Jako partnerzy marki Farmagan zyskujecie Państwo wyjątkowość: produkty dostępne wyłącznie w najlepszych i selektywnie wybranych salonach fryzjerskich. Gwarantujemy, że nasze produkty nie będą obecne w hurtowniach, sklepach fryzjerskich, a w Internecie dostępne będą tylko w oficjalnym sklepie marki Farmagan.

Zapewniamy salonom fryzjerskim prestiż, zdrową konkurencję, rozwój i doradztwo biznesowe. Zapraszamy do naszej „Rodziny Farmagan”. Tylko jeden krok dzieli Państwa od sukcesu!

Produkty Farmagan znajdują się tylko w wyselekcjonowanych salonach, które łączy najwyższa jakość oferowanych usług.
Dzięki unikatowym recepturom najlepsi fryzjerzy z całej Polski wspólnie przekraczają granice tradycyjnego fryzjerstwa.

Dołącz do grona ludzi, dla których fryzjerstwo jest najważniejsze.

Nie czekaj i umów się na spotkanie z naszym doradcą: biuro@farmagan.pl / 502 269 999