Nowy wymiar profesjonalnej pielęgnacji włosów z FARMAGAN POLSKA

Spotkania wprowadzające do Bioactive Naturalis są nieodłącznym elementem wejścia na wyższy poziom fryzjerstwa – w świat FARMAGAN, bo tutaj współpraca przebiega inaczej. Zarówno nasi styliści, jak i uczestnicy szkoleń, dają się poznać. Poświęcamy czas na rozmowę, słuchanie. Fryzjer czuje się dobrze w naszym towarzystwie, zapamiętuje emocje i atmosferę tego dnia.
Dni Otwarte z Bioactive Naturalis z przyszłymi i obecnymi klientami FARMAGAN rozpoczęła w lipcowy weekend część teoretyczna, podczas której uczestnicy poznali know-how przeprowadzenia zabiegu z kaszmirowej keratyny.

Następnie teoria została zastosowana w praktyce i po konsultacji z modelkami nasi uczestnicy przystąpili do działania! Była to znakomita okazja do przećwiczenia rozwiązań wszelkich problemów związanych z pielęgnacją włosów, z którymi na co dzień spotykali się w swoich salonach.

Dni Otwarte z Bioactive Naturalis  prowadzone są wyłącznie przez profesjonalnych mistrzów rzemiosła – znanych i doświadczonych stylistów FARMAGAN, którzy cieszą się ogromną popularnością i autorytetem zarówno wśród swoich klientów, jak i kolegów po fachu.

Stylistą, który 28 lipca przeprowadził Dni Otwarte z Bioactive Naturalis  był Sebastian Curyło, który w towarzystwie Aleksandry Zgódki inspirował kreatywnością do wykonywanej pracy. Sebastian postawił na czystą i dokładną pracę. Podczas Dni Otwartych z Bioactive Naturalis  podchodził do każdego fryzjera wyjątkowo. Nie kierował się schematem, nie odwoływał do rutyny. Każdy uczestnik tego spotkania był dla niego inny, zasługiwał na odrębne traktowanie. Komunikował się z uczestnikami naszego szkolenia po prostu – jak z partnerem, któremu chce pokazać nowe możliwości fryzjerskie.

 

Drugą częścią pokazu był step by step z zakresu strzyżeń wykonanej na jednej z naszych modelek. Ten etap szkolenia skierowaliśmy do fryzjerów szukających inspiracji w rozszerzeniu i uzupełnieniu wiedzy z zakresu strzyżeń damskich. Jedno cięcie, jeden zamysł ewoluował w wielu kierunkach.

Forma, kolor, struktura i wymodelowanie pozostawiły szerokie pole manewru. Miękka struktura nadała delikatny charakter fryzury. Całość stylizacji emanowała kobiecością. Był powab, był styl!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne Dni Otwarte organizowane przez FARMAGAN POLSKA!

Najbliższe już w październiku.

Zapisów możecie dokonywać wysyłając e-mail na adres: monika.wronska@farmagan.pl

Produkty kaszmirowej keratyny Bioactive Naturalis  są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich w całej Polsce. Salony zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z naszym działem zamówień: +48 502 269 999 / biuro@farmagan.pl

PROPONOWANE ARTYKUŁY