Skip to content
Cienkie włosy – krótkie fryzury na większą objętość
Cienkie włosy – krótkie fryzury na większą objętość

Sprawdzone fryzury dla włosów cienkich

Są zmorą wielu kobiet. Opadają bezwładnie, tracą objętość i trudno je ułożyć. Jak poradzić sobie z takim wyzwaniem? Metamorfoza Małgosi to pretekst, aby zdradzić Wam sprawdzone sposoby Macieja Maniewskiego na zbudowanie objętości. Historia naszej bohaterki jest szczególna – do metamorfozy zgłosiła ją córka. Czego potrzebują włosy Małgosi? Co zrobi z nimi Maciej Maniewski?

Wyjątkowość włosów cienkich

Uwielbiamy je, choć są niezwykle wymagające po kątem strzyżenia. Jak najlepiej uwzględnić ich dynamikę? Pokażemy Wam propozycje z naszych kolekcji, które zamieniają wady w atuty.

Maciej wyjaśni, na czym polega gradacja cięcia i co z niej wynika. Zaprezentuje też ciekawe możliwości stylizacyjne. W ramach odcinka zaprezentujemy Wam również efekt odwróconego refleksu, polegającego na pogłębieniu odrostu i przeciągnięciu odcienia brązu.

Suplementacja

Piękno zaczyna się w środku naszego organizmu. Dlatego tak ważnym produktem są MERZ SPEZIAL DRAGEES. Drażetki zawierają wyjątkową kompozycję witamin i mikroelementów, które zapewniają organizmowi substancje odżywcze, wspomagające utrzymanie zdrowego wyglądu skóry, włosów i paznokci.

Kosmetyki do włosów cienkich

Włosy cienkie wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Mają swoje upodobania. Nie lubią dużej ilości ciężkich kosmetyków. Łatwo się obciążają, a to sprawia, że optycznie jest ich mniej. A przecież chodzi o odwrotny efekt. Dlatego dobór produktów staje się kluczowy. Ich listę otwiera Volume-up Spray. Formuła odżywki zawiera roztwór tzw. kompleksu objętościowego, który pochodzi z hydrolizy białek pszenicy. Unosi cienkie włosy u nasady, aby dodać im objętość. Odżywka kondycjonuje włosy, wpływa na odżywienie, nawilżenie bez obciążania. Sprawia, że są jedwabiste w dotyku i pełne blasku.

VOLUME-UP ODŻYWKA W SPRAYU NADAJĄCA OBJĘTOŚĆ 150ML

96,00 zł

Kolejny ważny etap to stylizacja. Składają się na nią dwa etapy: utrwalenie i nabłyszczenie. W pierwszym z pomocą przychodzi lakier Fixton. Został przeznaczony do stylizacji włosów gładkich oraz pofalowanych. Sprawia, że ani wiatr, deszcz, czy wilgotne powietrze nie naruszą nienagannego wyglądu fryzury. W efekcie stylizacja włosów zyskuje trwałość i piękny połysk.

FIXTON MOCNY LAKIER DO WŁOSÓW 500ML

84,00 zł

Z kolei Bioactive Styling Argan Grease to ultralekki nabłyszczacz z olejkiem arganowym. Dzięki odpowiednim składnikom sprawia, że Twoje włosy wyglądają na zdrowe, zadbane i lśnią, jak nigdy dotąd. Dzięki wysokim właściwościom filmogenicznym preparat pokrywa i skutecznie chroni włosy przed ciepłem prostownicy lub suszarki.

BIOACTIVE STYLING ARGAN GREASE ULTRALEKKI NABŁYSZCZACZ Z OLEJKIEM ARGANOWYM 200ML

103,00 zł