Skip to content
Dni Otwarte z kaszmirowej keratyny za nami – Bioactive Naturalis króluje w salonach fryzjerskich
Dni Otwarte z kaszmirowej keratyny za nami – Bioactive Naturalis króluje w salonach fryzjerskich

Profesjonalne fryzjerstwo to nie tylko specjalistyczne preparaty, sprzęt i akcesoria. Podstawą sukcesu w zawodzie są wysokie kwalifikacje i doświadczenia zdobyte pod okiem autorytetów oraz kosmetyki, które powinny spełniać oczekiwania.

Dlatego po raz kolejny dla naszych obecnych i przyszłych klientów przeprowadziliśmy w ubiegły weekend Dni Otwarte z zabiegu pielęgnacyjnego kaszmirowej keratyny.

Dni Otwarte z kaszmirowej keratyny odbyły się w formie teoretycznej i praktycznej. Zabieg Bioactive Naturalis został szczegółowo omawiany, prezentowany i ćwiczony. Daniel Różana – główny szkoleniowiec ds. pielęgnacji Farmagan zajął się wprowadzeniem teorii, a następnie wykonał zabieg pokazowy.

Część praktyczna obejmowała samodzielne wykonanie przez uczestników zabiegu na modelkach, zgodnie ze wskazówkami prowadzącego. Już na tym etapie uczestnicy czerpali wiedzę i umiejętności od doświadczonego fachowca, tworząc solidną bazę do dalszego rozwoju.

Ostatnim etapem było pokazowe wykonanie strzyżenia przez Daniela Różana. Zaprojektowany moduł prezentacji sprawił, że w Akademii Maniewski królowała delikatna miękkość przechodząca w strefę objętości w stworzonej stylizacji.

Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, a przede wszystkim Bioactive Naturalis powinny być bazowym zakresem usług każdego salonu fryzjerskiego.

Jeżeli chcesz wykonywać w poprawny i bezpieczny sposób zabieg z kaszmirowej keratyny to Dni Otwarte dedykowane są właśnie Tobie! Szkolenie przygotujemy tak, abyś w samodzielny sposób mógł przeprowadzać ten prestiżowy zabieg pielęgnacyjny bazując na profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich.

Zapraszamy do kontaktu:
biuro@farmagan.pl lub pod numerem telefonu 502 279 999