Skip to content
Kierunek edukacja – salony FARMAGAN stawiają na rozwój
Kierunek edukacja – salony FARMAGAN stawiają na rozwój

Fryzjerstwo to sztuka oparta na inwencji, ale to również rzemiosło wymagające odpowiedniego warsztatu. Każdy stylista, który ceni swoją pracę powinien poznać techniki i zdobyć takie umiejętności, dzięki którym będzie mógł stworzyć perfekcyjne dzieło. A dzieło perfekcyjne to takie, które przede wszystkim spełni oczekiwania klienta, bo na tym właśnie opiera się istota zawodu fryzjera.

Za nami spotkania wprowadzające do Bioactive Naturalis, które stały są nieodłącznym elementem wejścia na wyższy poziom fryzjerstwa – w świat FARMAGAN. Dni Otwarte z Bioactive Naturalis przeprowadzamy wyłącznie przez profesjonalnych mistrzów rzemiosła – znanych i doświadczonych stylistów FARMAGAN, którzy cieszą się ogromną popularnością i autorytetem zarówno wśród swoich klientów, jak i kolegów po fachu.

W ubiegłą niedzielę odbyło się szkolenie fryzjerskie, które zainicjowało cykl warsztatów dedykowanym kreowaniu niepowtarzalnej atmosfery pasji i dzielenia się wiedzą. Chcemy skierować je klientom marki FARMAGAN, którzy pragną dawki inspiracji i poszerzenia zawodowych horyzontów!

Dobrze przygotowane i rzetelnie zrealizowane szkolenie fryzjerskie, którego prowadzącym był Sebastian Curyło połączyło aspekt indywidualnego rozwoju fryzjerskiego z dopasowaniem strategii biznesowej usprawniającej funkcjonowanie każdego salonu.

Uczestnikami szkolenia byli styliści Salonu Damiana Płońskiego z Radomia, oraz styliści salonu Tomasz Derach Hair&Body. Właściciele tych salonów to ludzie, dla których rozwój własny i rozwój personelu ich salonu jest niezwykle ważny. Na sukces tych ludzi złożył się oczywiście ich talent, ale też ciężka praca, umiejętność działania z innymi, energia i charyzma, którą mają w sobie.

Moduły prezentujące podział głowy i włosów na sekcje i separacje, stworzenie perfekcyjnych linii wewnątrz fryzury pokazało mistrzowski poziom szkolenia.

Sebastian Curyło: „Jestem przekonany, że zdobyte umiejętności pozwolą cieszyć się nowym poziomem kontroli i zrozumienia w tworzonych kształtach. Tym szkoleniem zamierzałem przekazać gotowe rozwiązania do dalszej twórczej wizji i nieograniczaniu się w projektowaniu fryzur.”

„W Polsce jest wciąż duża przestrzeń na nowe projekty fryzjerskie. Branża staje się coraz ciekawsza i bardziej kreatywna. W prowadzeniu salonu premium każdemu radzę, aby szczególnie w tym sektorze zaraz po najlepszej usłudze było polecanie kosmetyków – tego oczekuje od nas ten rodzaj klienta. Dlatego oprócz szkolenia z zakresu precyzyjnych technik strzyżenia i stylizacji zaproponowałem konkretny system motywacji podnoszący dochody salonu poprzez zwiększenie odsprzedaży produktów i usług dodatkowych.”