Skip to content
Kosmetyki do zadań specjalnych w Aferze Fryzjera
Kosmetyki do zadań specjalnych w Aferze Fryzjera

Pielęgnacja włosów, które mają tendencję do wypadania wydaje się być trudna.

Wypadanie włosów staje się problemem, gdy tracimy więcej niż 100 włosów dziennie.

Zadbane, gęste i lśniące włosy postrzegane są jako atrybut kobiecości, są oznaką zdrowia, wpływają na poziom atrakcyjności zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zrozumiałe jest zatem jak wielki stres i dyskomfort może powodować wypadanie włosów.

Jesienna aura przysparza niestety naszym włosom wiele problemów. Każdego dnia wystawiamy je na działanie wiatru i coraz częściej na wpływ chłodniejszego powietrza. Zimą działanie śniegu i mrozu nie wpływa również dobrze na włosy, dlatego ważne jest stosowanie preparatów, które będą korzystnie działały na ich kondycję, zapobiegając również wypadaniu.

Nie bez powodu, również ze względu na aurę za oknem, bohaterem kolejnego odcinka „Afery Fryzjera” jest ACTION wzmacniający olejek do włosów, który powstrzymuje ich wypadanie, stymuluje ich wzrost, reguluje wydzielanie sebum i przywraca skórze właściwy poziom natłuszczenia. Dzięki połączeniu substancji czynnych z mieszanką olejków eterycznych ACTION regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy. Olejek ma orzeźwiający i pobudzający zapach.

Polecamy całą serię kosmetyków z linii BIOACTIVE HAIR TREATMENT – to recepta na wypadające włosy, łupież suchy i tłusty, nadwrażliwą skórę głowy.