Skip to content
Moc ślubnych inspiracji na Targach Beauty Days z Akademią Maniewski!
Moc ślubnych inspiracji na Targach Beauty Days z Akademią Maniewski!

Już za niespełna miesiąc zacznie się tegoroczna edycja Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days 2019. Z tej okazji chcemy pokrótce przedstawić Wam nasze plany na 21 i 22 września, bo będzie się działo!

Wrześniowa sobota i niedziela będzie doskonałą okazją na zdobycie wiedzy od najlepszych. Przygotowaliśmy dla Was specjalne pokazy upięć ślubnych doświadczonych edukatorów Akademii Maniewski, które trwać będą na naszym stoisku nieustannie od początku trwania Beauty Days aż do jego zakończenia.

Te wyjątkowe prezentacje dostarczą Wam nie tylko inspiracji, ale również praktycznej wiedzy. Nasze stoisko na jeden dzień stanie się dla Was źródłem pomysłów i niepowtarzalnych wrażeń stylizacji ślubnych. Zapraszamy wszystkie przyszły panny młode – Styliści Akademii Maniewski z myślą o Was zaprezentują najbardziej efektowne upięcia ślubne!

To właśnie u nas poznacie ofertę szkoleniową Akademii Maniewski z zakresu upięć, koloryzacji , strzyżeń i stylizacji.

Odwiedzając stoisko FARMAGAN pozostaniesz na bieżąco w temacie innowacyjnego zabiegu  pielęgnacyjnego Bioactive Naturalis z kaszmirową keratyną będącą obecnie na topie w najbardziej prestiżowych salonach fryzjerskich.

Zwiedzający targi Beauty Days będą mogli również poddać się zabiegowi na naszym stoisku – to niepowtarzalna okazja, by rozwiązać wszelkie problemy związane z pielęgnacją włosów.

Świat  pielęgnacji włosów Bioactive Naturalis  to ciągle ewoluująca i niekończąca się podróż, pobudzająca kreatywność i inspirująca do osiągania wyżyn kunsztu fryzjerskiego. Zapraszamy Was na wyjątkowy pokaz fryzjerski Macieja Maniewskiego „The Naturalis Time – kilka kroków do zdrowych włosów”.

Czekają na Was najciekawsze inspiracje i trendy w stylizacji włosów, najlepsze techniki cięcia autorstwa Macieja Maniewskiego oraz interesujące dyskusje o sztuce fryzjerskiej – będzie odkrywczo, nowocześnie i elektryzująco!
Rozwijaj z nami swoją Pasję i spotkaj się z nami podczas tegorocznej edycji Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days 2019!