Skip to content
Mocna regeneracja włosów – 1 krok do odbudowy suchych, zniszczonych pasm
Mocna regeneracja włosów – 1 krok do odbudowy suchych, zniszczonych pasm

Mocna regeneracja włosów

Marzysz o tafli zdrowych włosów, które są sypkie, gładkie i błyszczące? Na pewno właśnie tak jest…. Zaglądasz w lustro i zdajesz sobie sprawę, że przez ostatni czas nie traktowałaś ich dobrze, a droga do osiągnięcia marzenia jest długa i wyboista. Możesz ją znacznie przyśpieszyć, jeśli zdecydujesz się na zabiegi regeneracyjne z linią REPAIR od FARMAGAN.

Kiedy włosy są w złej kondycji, często nie jesteś w stanie im pomóc zwykłymi kosmetykami czy domowymi kuracjami. Struktura włosa niszczona jest przez farbowanie, rozjaśnianie, częste lub nieumiejętne prostowanie włosów w wysokich temperaturach czy działanie promieni słonecznych. Zauważasz wtedy, że są suche, łamliwe, pozbawione blasku i napuszone…To znak, że brakuje im odpowiednich witamin i minerałów. Oznacza to również, że twoja skóra głowy nie funkcjonuje prawidłowo i nie jest w stanie dostarczać wszystkich składników odżywczych w odpowiednich ilościach. Jak więc skutecznie zregenerować włosy, aby były znów piękne, lśniące i gładkie?

Poznaj BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR – to przepis dla włosów bardzo zniszczonych, suchych i łamliwych, uwrażliwionych po zabiegach chemicznych dający 100% regeneracji i odbudowy. Kosmetyki tej serii wyróżnia wysoka zawartość pantenolu, który dzięki niskocząsteczkowej budowie posiada duże powinowactwo do keratyny – podstawowego białka budującego skórę, włosy i paznokcie. Jest substancją hydrofilową, więc łatwo wiąże wodę.

BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR  odgrywa bardzo ważną rolę podczas podziałów komórek macierzystych włosa. Pobudza keratynocyty. Kondycjonuje włosy poprzez wbudowywanie się w ich strukturę, pogrubia je, nawilża, korzystnie wpływa na objętość i czas wzrostu.

Po zabiegu włosy są proste, gładkie, lśniące, a przede wszystkim w naturalny sposób wzmocnione. Nie ma problemów z ich układaniem, przestają się też puszyć. Regeneracja to długotrwała poprawa struktury włosów. Dzięki BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR poprawia się wytrzymałość mechaniczną włosów, nawilżenie i dochodzi do uzupełnienia ubytków struktury. Substancje o działaniu regenerującym wnikają do wnętrza włosów, wbudowują się w cement międzykomórkowy, substancje uszczelniającą w korze lub w łańcuchy keratynowe.

Linia BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR  do nabycia w naszym sklepie.