Skip to content
Od inspiracji do edukacji – FARMAGAN Hair Masters Club podczas Hair Vision&Learn
Od inspiracji do edukacji - FARMAGAN Hair Masters Club podczas Hair Vision&Learn

Wiedza, inspiracje, pokazy – pod takimi hasłami odbył się w ubiegły weekend kongres Hair Vision&Learn. W tej niepowtarzalnej mieszance inspiracji, pokazów i bogatego programu scenicznego z wyjątkowym entuzjazmem publiczność przyjęła Macieja Maniewskiego i team Hair Masters Club…

Na zaproszenie organizatora, czyli magazynu „Kurier Fryzjerski” Maciej Maniewski oraz grupa FARMAGAN Hair Masters Club po raz kolejny udowodniła, że moc wzajemnego wspierania się w działaniu, szukanie wspólnych inspiracji i korzystanie ze swoich doświadczeń – to siła tej grupy.

Edukacja u najlepszych…

Hair Vision&Learn dedykowało scenę m.in. pod panele edukacyjne. Maciej Maniewski bazując na swoim doświadczeniu opowiadał jak w krótkim czasie można rozwinąć siebie i swój biznes. Dał jasne wskazówki jak pokierować karierą, żeby fryzjerstwo stało się dochodowym modelem biznesowym. Zwiększanie swojej skuteczności, nabywanie doświadczeń, dzięki którym efektywnie ustala się priorytety, zarządzanie zadaniami, rozwijanie i wykorzystywanie potencjału swoich pracowników – to kluczowe aspekty panelu Macieja, które spotkały się z wielkim zainteresowaniem publiczności. Krokiem dalej było zaproszenie do Akademii Maniewski. Wykład dotyczący jej mocnych stron, dawka świeżej energii fryzjerskiej, praktyczne rozwiązania w codziennej pracy, które oferuje Akademia – zyskały kolejnych zwolenników tej formy rozwoju.

Look&Learn prosto z czerwonego dywanu

Występ FARMAGAN Hair Masters Club w składzie Maciej Maniewski, Paweł Kamiński, Ernest Kawa, Szymon Niemczyński, Mariusz Stawski oraz Sebastian Curyło był wspaniałą celebracją artyzmu, kreatywności i pasji. Look&Learn zaprezentowane na włosach modelek było dawką inspiracji i rozrywki w najlepszym wydaniu. Pokaz dał możliwość przybyłym na to wydarzenie fryzjerom zebrania sporej wiedzy opartej na bazie „know-how” dostarczanych przez markę FARMAGAN

Uzupełnieniem pokazu FARMAGAN Hair Masters Club były stylizacje przygotowane na tę okazję przez Annę Nowak-Curyło, która od lat tworzy własną markę CURYŁO PROJEKT. Ta niezwykle utalentowana projektantka zadbała na poziomie stylizacji ubrań o każdy najmniejszy detal. Damskie sylwetki urzekały zwiewnością, subtelnością i naturalnym, nieskrępowanym pięknem.

Makijaże sceniczne autorstwa Magdaleny Marek doradcy kosmetycznego („Bądź piękna Mary Kay) oraz Anny Bartusiak ze Studia Piękna Urody w Lublinie idealnie współgrały z urodą modelek, a przede wszystkim bezbłędnie trafiały w koncepcję całego pokazu.

Konkursowe emocje – było o co walczyć!

Hair Vision&Learn niewątpliwie było idealną okazją do doskonalenia swoich umiejętności i kwalifikacji, tym bardziej że podczas swojej prelekcji Maciej Maniewski ogłosił konkurs skierowanych do prawdziwych pasjonatów fryzjerstwa. Nagrodą dla zwycięzcy były szkolenia z zakresu strzyżeń i koloryzacji w Akademii Maniewski.