Skip to content

POINT

Wymagająca klasyka
od Maniewskiego

Prosto, ale niebanalnie to przesłanie kolekcji fryzur, którą Akademia Maniewski przygotowała z myślą o współczesnych mężczyznach. W propozycjach „POINT” chodzi o osiągnięcie maksymalnego efektu w najkrótszym czasie. Jak sprawić, by stylizacja eleganckiej fryzury, ale też propozycja w stylu “messy hair” zajęła nie więcej niż 60 sekund?

Kolekcja to efekt współpracy z marką FARMAGAN. Jej premiera zbiega się z premierą linii POINT BARBER, będącej receptą na piękną brodę i zadbane wąsy i POINT HAIR, oferującą idealny sposób na utrwalenie fryzury przy równoczesnym nie sklejaniu włosów. Dzięki nowym produktom codzienne rytuały staną się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Codzienna pielęgnacja to ważny aspekt, choć często zaniedbywany. Wielu mężczyzn używa „czegokolwiek” do umycia głowy, przez co borykają się z problemami skórnymi.. Zestaw kosmetyków nie może być dziełem przypadku. Świadome wybory powinny wejść w nawyk.

Dobre cięcie i idealnie dobrane kosmetyki sprawią, że rezultaty będą imponujące, a włożony wysiłek niewielki.

hair: Amadeusz Foryś, Daniel Różana photo: Bastek Czernek make-up: Anna Warmuz models: Kamil Basta, Tomasz Batko, Igor Kwiatkowski