Skip to content
Pokazy, trendy, inspiracje – spotkajmy się na stoisku FARMAGAN podczas Festiwalu Hair Fair w Katowicac
Pokazy, trendy, inspiracje – spotkajmy się na stoisku FARMAGAN podczas Festiwalu Hair Fair w Katowicac

Zapraszamy do otwartej strefy inspiracji na stoisku FARMAGAN, którą reprezentować będą szkoleniowcy Akademii Maniewski. W jednym miejscu i czasie podczas Festiwalu Hair Fair w Katowicach będziemy integrować fryzjerów. W strefie FARMAGAN spotkacie się z Maciejem Maniewskim, którego umiejętności dydaktyczne stanowić będą wartość dodatnią naszej obecności podczas tego wielkiego wydarzenia.

Na scenie strzyżenia, techniki, połączenie profesjonalizmu, pasji, fantazji oraz ciągle udoskonalanych technik, najmodniejsze koloryzacje oraz upięcia. To będzie szczególny weekend inspiracji i dawka świeżej energii fryzjerskiej, a jednocześnie praktyczne rozwiązania wspomagające codzienną pracę każdego fryzjera.

Sobota i niedziela festiwalowa stanie się również platformą do prezentacji technik oraz całego warsztatu fryzjerskiego Akademii Maniewski, której najnowszą ofertę szkoleniową przygotowujemy specjalnie na to wydarzenie.

Na scenie stoiska FARMAGAN gościć będziemy:

Annę Sadowską – dyrektor kreatywną, która szkoli fryzjerów w całej Europie. Od lat współpracuje z marką Maniewski, ekspertka i główny szkoleniowiec marki FARMAGAN w Polsce

Daniela Różana – opiekuje się włosami gwiazd, stylizuje do filmów i sesji zdjęciowych – robi to z wielkim wyczuciem i precyzją, które ceni sobie w codziennej pracy. W stylizacjach szuka rozwiązań, które w prosty sposób prowadzą do najlepszych efektów. Dlatego jest miłośnikiem modelowania włosów przez odpowiednie cięcie.

Amadeusza Foryś – W ciągu kilku lat współpracy z zespołem Maniewski wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach.

Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach.

Aleksandrę Tytko, która w strzyżeniu podkreśla swoją kreatywność i indywidualizm. Konkretna i zdecydowana w swoich działaniach. Specjalizująca się w najdziwniejszych splotach i warkoczach. Ma wysmakowany gust i oryginalny styl – dzięki czemu jej prace są inspiracją dla wielu fryzjerów.

Tomasza Owsianowskiego, który od kilku lat związany jest z branżą modową, pilnie śledzi najnowsze trendy, z których czerpie wiele pomysłów nie tylko na stylizacje włosów lecz także na życie. Ceni klasykę, ale otwarty jest również na rozwiązania awangardowe.

Na scenie FARMAGAN gościem specjalnym będzie również Sebastian Curyło, który inspiruje kreatywnością, wyznacza trendy, tworzy własne kolekcje, a jego stylizacje śledzi cały fryzjerski świat. Jest przepełniony olbrzymią pasją, dlatego jego Akademia stanowi platformę do wymiany doświadczeń dla fryzjerów. Stawia na czystą i dokładną pra

Jeśli szczególnie zależy Ci na podpatrzeniu technik pracy swojego ulubionego stylisty zobacz jak wygląda nasz program, który dedukujemy każdemu odwiedzającemu Festiwal Fryzjerski Hair Fair w Katowicach: