Skip to content
Porsche i FARMAGAN znów łączą siły
Porsche i FARMAGAN znów łączą siły

Trajektorie, prędkość, nawigacja… Pokonać przestrzeń z zawrotną szybkością. ... Były emocje, była adrenalina.

Współpraca najlepszych: Porsche i Farmagan połączyła siły. Najwyższej jakości ekskluzywne produkty premium marki Farmagan uczestniczyły przy współtworzeniu kolejnej edycji cyklu imprez Porsche Driving Experience. To było również wyzwanie, by przy tak zawrotnych prędkościach móc utrzymać włosy w idealnym stanie.

„Profesjonalizm, jakość i styl. Cechy, którymi charakteryzuje się marka Porsche zdecydowanie można utożsamić z tymi, które są dla mnie tak ważne w każdym aspekcie życia, szczególnie zawodowym. Dlatego również w tym roku, razem z Farmagan oraz stylistami z Akademii Maniewski zaznaczyliśmy swoją obecność przy wydarzeniu Porsche Expierience, które odbyło się w Kamieniu Śląskim.”

Dlaczego Porsche? To auto cenią sobie wszyscy, którzy kochają mieć pełną kontrole nad samochodem.

Z pośród całej gamy produktów z linii POINT wybraliśmy ten, który szczególnie dba o włosy prawdziwych mężczyzn. Szampon Point Barber

Orzeźwiający szampon do wszystkich rodzajów włosów, skóry i brody o działaniu lekkiego, kojącego balsamu. Preparat przeznaczony do hydromasażu po goleniu. Zawiera tonizujące i odświeżające olejki eteryczne oraz substancje nawadniające o działaniu zmiękczającym i przeciwzapalnym. Przywraca hydrolipidową osłonę skóry. Zawiera mleczan mentylu, który łagodzi swędzenia i ewentualne podrażnienia. Coś dla prawdziwych mężczyzn – silnych, odważnych i pewnych siebie!