Skip to content
„Pure elegance” jedno cięcie i dwie jakości podczas Festiwalu Hair Fair w Katowicach
„Pure elegance” jedno cięcie i dwie jakości podczas Festiwalu Hair Fair w Katowicach

Doskonałe rzemiosło, techniki strzyżenia, koloryzacji i stylizacji, splendor, gra światłem, a przede wszystkim klasa i elegancja – tak w skrócie można opisać pokaz „Pure elegance – jedno cięcie, dwie jakości”, który na scenie głównej Festiwalu Hair Fair zaprezentuje wybitny, fryzjerski team.

Już 24 listopada podczas tegorocznej edycji Festiwalu Hair Fair w Katowicach Maciej Maniewski w towarzystwie Sebastiana Curyło oraz Daniela Różana zaprezentuje zmysłowe, nieco ekstrawaganckie strzyżenia korespondujące ze stylem pure elegance.

W zaprojektowanych stylizacjach zapanuje różnorodność. Na scenie rządzić będzie zarów-no klasyka, jak i najbardziej ekstrawaganckie cięcia, w których królować będzie delikatna miękkość przechodząca w strefę objętości.

„To pokaz, w którym udowodnimy że fryzura jest nie tylko użyteczna. Sposób stylizacji, który pokażemy podczas tegorocznej edycji Festiwalu Hair Fair będzie również formą wysmakowanej sztuki. Będzie inspirująco i odważnie!” – zapewnia Maciej Maniewski.

Maciej Maniewski do współtworzenia pokazu na scenie głównej zaprosił Sebastiana Curyło, który od zawsze inspiruje kreatywnością, wyznacza trendy, tworzy własne kolekcje, a jego stylizacje śledzi cały fryzjerski świat. Sebastian stawia na czystą i dokładną pracę. W jego fryzjerstwie liczy się konsekwencja, kreatywność, estetyka wykonania i oryginalny efekt.

Sebastian Curyło: „Krótkie włosy można układać i czesać na wiele sposobów. Pokazem „Pure elegance” określimy w jakich kierunkach może ewoluować dana fryzura, bo forma i stylizacja pozostawiają zawsze szerokie pole manewru.”

Uzupełnieniem fryzjerskiego teamu festiwalowej sceny głównej będzie obecność Daniela Różana – niezwykle kreatywnego stylisty, który zarówno w swojej codziennej pracy jak i podczas wszelkich pokazów poprzez precyzyjne cięcie dąży do wydobycia naturalnego piękna, dopełniając całość niebanalną koloryzacją.

W stylizacjach szuka rozwiązań, które w prosty sposób prowadzą do najlepszych efektów. Dlatego jest miłośnikiem modelowania włosów przez odpowiednie cięcie.

„Włosy są materią, która dzięki technice i odpowiednim produktom może przybrać wyszukaną formę i kształt. Podczas Festiwalu Hair Fair, dzięki wskazówkom stricte technicznym i wykorzystaniu kosmetykom z linii FARMAGAN stworzymy niezwykle modne i wyraziste stylizacje, które przybiorą różne formy przy zachowaniu jednej linii cięcia.”

Zapraszamy na pokaz „Pure elegance – jedno cięcie, dwie jakości” podczas tegorocznej edycji Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair w Katowicach. Niedziela – 24 listopada – scena główna – godzina 12:00.