Skip to content

REGULAMIN SZKOLEŃ

1. Organizatorem szkolenia jest M KLUB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. – wyłączny dystrybutor marki Farmagan w Polsce.

2. Szkolenie umawiane jest poprzez dział edukacji marki Farmagan.

3. W celu potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu klient musi podpisać niniejszy regulamin i uzupełnić ankietę szkoleniową w ciągu 2 dni roboczych od zapisu telefonicznego. Klient otrzymuje link do regulaminu i ankiety z biura szkoleń bezpośrednio po rozmowie. Link wysyłany jest w formie SMS lub mail — ustalone podczas rozmowy.

4. Dział szkoleń po otrzymaniu ankiety wysyła potwierdzenie zapisu i agendę szkoleniową na maila klienta podanego do komunikacji z biurem.

5. Szkolenie rozliczane jest w momencie potwierdzenia uczestnictwa.

6. Bezpłatna rezygnacja lub zmiana terminu szkolenia może nastąpić 14 dni przed datą szkolenia. Po tym terminie szkolenia zostaje rozliczone według cennika.

7. Marka Farmagan zapewnia produkty do pracy podczas szkolenia, natomiast uczestnik zobowiązany jest do zabrania narzędzi i akcesoriów fryzjerskich wymienionych w agendzie.

8. Uczestnik zobowiązany jest poinformować recepcję akademii o swoim ewentualnym spóźnieniu.

9. Instruktor rozpoczyna szkolenie punktualnie, w wyjątkowych okolicznościach może poczekać na zgłoszone spóźnione osoby do 15 min.

10. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad wzajemnego szacunku i do wykonywania poleceń i wskazówek prowadzącego szkolenie.

11. Uczestnicy delegowani przez swoją firmę wyrażają zgodę na publikacje i dystrybucję swojego wizerunku w materiałach powstałych podczas szkolenia w social mediach, stronie internetowej, materiałach marketingowych, prasie branżowej.