Skip to content
„The Naturalis Time – kilka kroków do zdrowych włosów” z Maciejem Maniewskim podczas Targów Beauty Days
„The Naturalis Time – kilka kroków do zdrowych włosów” z Maciejem Maniewskim podczas Targów Beauty Days

W miejscu, w którym jest obecnie, znalazł się dzięki ciężkiej pracy, pomysłowości, uporowi i nietuzinkowej osobowości. Kocha życie. Podąża własnymi ścieżkami. Jest inspiracją, nie boi się kolejnych wyzwań i nowości. Otwarty, choć mocno stąpający po ziemi. Odważny, choć ceni sobie bliskość i partnerstwo. Jest dowodem na to, że podejmowanie ryzyka i podążanie za marzeniami opłaca się.

Maciej Maniewski zawsze uwodzi swoim niestandardowym podejściem i umiejętnym łączeniem wysokiego poziomu fryzjerstwa z użytkowymi stylizacjami, które wydają się równie praktyczne, co świeże i odkrywcze. Pokaz „The Naturalis Time – kilka kroków do zdrowych włosów” podczas tegorocznej edycji Targów Beauty Days urzekł warszawską publiczność nieprzeciętnym talentem kunsztu fryzjerskiego Macieja Maniewskiego,  ale też wyjątkowo rzadkim w tej branży sposobem myślenia. Świadome i postępowe podejście do pielęgnacji włosów połączył bowiem z artyzmem i hołdem złożonym naturze.

Strzyżenie i stylizacja zaprezentowane podczas pokazu na scenie głównej targów Beauty Days to uniwersalność, która zawsze wpisuje się w najnowsze trendy fryzjerskie. Dzięki zastosowanej klasyce cięcia i konkretnej formie, stylizacje sceniczne pozwoliły włosom swobodnie poruszać się, by stworzyć dzieła użytkowe.

„Przygotowując pokaz  nie myślałem w kategoriach stworzenia scenicznych kreacji fryzjerskich tylko o współczesnej,  casualowej propozycji dla kobiet. Możemy być jednocześnie wyjątkowo stylowi i mieć też pełen dystans do siebie. Swoje inspiracje przekładam na modę uliczną. Stylizując zawsze biorę pod uwagę to czy moi klienci mogliby wyjść w zaprojektowanych przeze mnie propozycjach na ulicę.”

Drugą częścią widowiska z zakresu wiedzy i prezentacji nieprzeciętnych trendów fryzjerskich „The Naturalis Time” był pokaz efektu zabiegu kaszmirowej keratyny przeprowadzony przez Annę Sadowską – Dyrektor Kreatywną Akademii Maniewski, która w formie prezentacji określiła zalety Bioactive Naturalis jako spa dla włosów, rytuał slow beauty… „Ten zabieg ma wiele nazw, ale za nimi skrywa się jeden cel – maksymalne odżywienie i wyraźna poprawa wglądu i kondycji włosów” – podsumowała Anna Sadowska podczas tej prezentacji.

Z Maciejem Maniewskim oraz jego teamem z Akademii będziecie mogli spotkać się już w listopadzie podczas festiwalowego, fryzjerskiego weekendu w Katowicach (23-24 listopada).