Swobodny styl, otwartość, a przede wszystkim lekkość z jaką styliści Akademii Maniewski wykonywali cięcia wprowadziły niezwykłą atmosferę na stoisku FARMAGAN podczas tegorocznej edycji Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair w Katowicach. Zapraszamy do obejrzenia naszej foto relacji z tego wyjątkowego dla branży fryzjerskiej wydarzenia.

Niezwykła energia, serdeczność i otwartość stylistów Akademii wywarła ogromne wrażenie. Widzów urzekła ich pasja do sztuki fryzjerskiej, zaangażowanie, troska o klientów oraz doskonała technika i precyzja podczas autorskich metamorfoz.

Na tegorocznej scenie stoiska FARMAGAN niezwykle ciekawe inspiracje i trendy w koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów zaprezentowali styliści Akademii Maniewski w składzie: Anna Sadowska, Aleksandra Tytko, Daniel Różana, Amadeusz Foryś, Tomasz Owsianowski. Gościem specjalnym był Sebastian Curyło, którego precyzja, dokładność oraz stworzona idealna geometria fryzury zyskała duże uznanie.

Kosmetyki do stylizacji z linii FIXTON Supreme były niezastąpione podczas tworzenia przeróżnych stylizacji. Mocny Lakier FIXTON w pełni zabezpieczał stworzone fryzury, pozostawiając miękkie i miłe w dotyku włosy. Ten mocno utrwalający produkt do stylizacji sprawił, że koki i upięcia były ułożone perfekcyjnie bez obciążania włosów.

Zwiedzający punkt sprzedaży FARMAGAN przede wszystkim szukali kosmetyku przeznaczonego do pielęgnacji włosów o działaniu natychmiastowym. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się kuracja z kaszmirową keratyną Bioactive Naturalis. Styliści Akademii potwierdzili że marzenia o pięknych włosach można spełnić właśnie dzięki zastosowaniu kaszmirowego szamponu oraz maski.

Bezpośrednie kontakty, w gronie wielu profesjonalistów, w atmosferze święta branżowego, zainteresowanie kosmetykami w użyciu podczas metamorfoz na stoisku FARMAGAN sprawiły, że podczas targów styliści Akademii po raz kolejny udowodnili jak silną pozycję zajmuje marka Maniewski w branży fryzjerskiej.

Specjalne podziękowania za współpracę przy tegorocznej edycji Festiwalu w Katowicach kierujemy do producenta mebli fryzjerskich – Panda Trzebnica. Aranżacja stoiska FARMAGAN była stworzona na wysokim poziomie standardu komfortu i piękna.

Dziękujemy również wizażystom MaqPro Polska w składzie: Monika Hudak, Agnieszka Słabończyk – Przepiera i Katarzyna Loks -Szymczak za przygotowanie precyzyjnych makijaży dla naszych modelek, które prezentowały się wyjątkowo zarówno na żywo jak i w obiektywie aparatu.

Recommended Posts