Niesforna fryzura może skutecznie zrujnować nawet najbardziej pozytywnie zapowiadający się dzień… W kolejnym odcinku Maciej Maniewski opowiada o modnych, dobrze dopasowanych cięciach.

Technik strzyżenia jest bardzo wiele, ważne, by wybrać odpowiednie, dopasować je do kształtu twarzy. Właściwie dobrane cięcie może zdziałać bardzo dużo: przede wszystkim podkreśli atuty urody, ukryje wady, odwróci od nich uwagę. Maciej Maniewski uważa, że profesjonalne strzyżenie, wykonane po mistrzowsku sprawia, że włosy same się układają.

Bohaterką kolejnego odcinka była Youtuberka Karolina Viva-a-viva, która zmagała się z mocno osłabionymi włosami. Maciej Maniewski nawiązując do problemów włosowych Karoliny radzi jak dbać o włosy w domu i gdzie szukać profesjonalnej pomocy. Zarówno włosom Karoliny jaki i wszystkim tym, które potrzebują skutecznej regeneracji polecił zabieg Bioactive Naturalis z kaszmirową keratyną, który jest zabiegiem kilkuetapowym.

NATURALIS jest innowacyjną naturalną kuracją stworzoną w 95% z naturalnych składników. Kaszmir to włókna tekstylne uzyskiwane z delikatnego podszerstka kozy domowej. Kaszmir w dotyku jest miękki, jedwabisty i aksamitny, daje delikatne ciepłe uczucie. Głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętości. Włosy są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna kaszmirowa z kolei zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Zabieg ten pozwala do minimum ograniczyć codzienną stylizację włosów.

Dla podtrzymania efektu Maciej Maniewski zaleca stosowanie szamponu oraz odżywki Bioactive NATURALIS podczas każdorazowego mycia włosów, natomiast jako codzienną kurację serum arganowego Bioactive Naturalis.

Zobacz efekt zabiegu z kaszmirową keratyną, zobacz jak odpowiednie cięcie wydobywa atuty, jak wiele potrafi zmienić odpowiednia fryzura!

Recommended Posts