Nietypowe zestawienia, intrygujące dodatki i wszystko to, co przyciąga wzrok – najnowsza kolekcja klientów FARMAGAN w wydaniu mody ulicznej inspiruje!

​Ulica definiuje dzisiejszy styl, daje nieskończenie wiele możliwości, również w zakresie stylizacji fryzur. IV kolekcja klientów FARMAGAN dopasowuje stylizacje do stylu bycia, jest unikatowa, wpisuje się w obecne trendy.

Miejscem sesji były najpiękniejsze plenery i miejsca Warszawy. Ta sceneria idealnie pasowała do stylu i temperamentu modelek, świetnie uzupełniła prezentowaną modę uliczną. Pałac Kultury, ulica Złota, czy Stare Miasto mają osobliwą aurę, stanowią idealne odzwierciedlenie założeń tej sesji.

Koordynatorami kolekcji byli styliści FARMAGAN Hair Masters Club w osobach: Ernesta Kawy i Mariusza Stawskiego.

Ernest Kawa: Kolekcją „Warsaw Dream” chcieliśmy w oryginalny sposób podkreślić styl uliczny, funkcjonalny, żywy i prawdziwy. Stylizacje autorstwa Anny Kołtuńskiej, Bogusławy Grajewskiej, Katarzyny Szewczuk i Piotra Szyszki mają w sobie sporą dawkę kreatywności i świeżego spojrzenia na fryzjerstwo. Podczas pracy na backstage’u widziałem olbrzymie zaangażowanie tych stylistów w tworzeniu kolekcji – chcieli kreować, zaskakiwać… Chęć eksperymentowania, pasja w tworzeniu stylizacji, dbałość o każdy detal, niebanalne rozwiązania były kluczem do sukcesu każdej wypracowanej formy fryzjerskiej.

Mariusz Stawski: Kolekcję „Warsaw Dream” dedykowaliśmy tym, którzy świetnie odnajdują się w miejskiej dżungli. Stylizacje, które miałem przyjemność koordynować przyciągają wzrok, zwracają uwagę na każdy detal, począwszy od garderoby, skończywszy na fryzurze. W IV kolekcji klientów FARMAGAN nie było miejsca na przypadki. Stylizacje autorstwa Anny Kołtuńskiej, Bogusławy Grajewskiej, Katarzyny Szewczuk i Piotra Szyszki to nie przebrania, fryzura to obraz tego jacy jesteśmy, jakie mamy wartości, w jaki sposób mówimy, poruszamy się… Dlatego kluczem wspólnym dla powstałych form była obserwacja mody ulicznej, która podczas sesji dała nam tak wiele możliwości kreacji.

Piotr Szyszka „Irokez Hair Styling”

Anna Kołtuńska „Studio Fryzur ANN HAIR”
Bogusława Grajewska „Bogusia Grajewska – Fryzjer-Trycholog
Katarzyna Szewczuk ”Salon Fryzur Katarzyna Szewczuk Hair Stylist”

Foto: Hubert Zieliński
Video: Angelika Cios
Make up: Samanta Fałkowska
Stylista: Bartosz Ligocki
Koordynatorzy fryzjerscy: Ernest Kawa, Mariusz Stawski
Fryzjerzy: Bogusława Grajewska, Anna Kołtuńska, Katarzyna Szewczuk, Piotr Szyszka
Modelki: Michalina Kaza, Honorata Wojtkowska, Paulina Rułka, Lexi Wojtkowska (Specto Models)

Specjalne podziękowania kierujemy do Marty Banaszek za przekazanie wyjątkowych stylizacji do sesji oraz warszawskiemu klubowi “Syreni Śpiew Koneser” za użyczenie przestrzeni do zdjęć.

Recommended Posts