Doskonałym źródłem inspiracji dla przyszłych panien młodych podczas tegorocznej edycji Targów Beauty Days były prezentacje stylizacji ślubnych w wykonaniu Akademii Maniewski. Jak się okazuje suknia jest najważniejszą składową stylizacji, ale istotnym jej dopełnieniem są również dodatki w postaci fryzury.

Prym wiodły długie włosy, objętość, klasyka w nowym wydaniu i fantazyjne upięcia. Oto propozycje najmodniejszych fryzur ślubnych, którymi team Akademii Maniewski oczarował Warszawską publiczność

Nie ma chyba bardziej kobiecego uczesania niż ślubne upięcie w towarzystwie kwiatowej kompozycji, romantycznego wianka czy elegancko wpiętego w kok pojedynczego kwiatu.
Cudne plecionki nie tylko zachwycają niebanalnym urokiem i wdziękiem, ale są niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla niezbyt zdyscyplinowanych włosów.

Możliwości przeprowadzenia splotów jest wiele: od klasycznego warkoczyka, poprzez asymetryczne, dobierane, kłosy zwieńczone fantazyjnym dekorem z włosów czy kwiatowym stroikiem.

Kok to jedna z najpopularniejszych fryzur ślubnych. Ich elegancja, ponadczasowość i klasyka idealnie komponuje się z suknią ślubną i dodatkami. Świetnym dodatkiem do takiej fryzury będą różnego rodzaju spinki, kwiaty, czy opaski.

FIXTON MOCNY LAKIER DO WŁOSÓW – ten mocno utrwalający lakier nie bez powodu jest ulubieńcem NAJLEPSZYCH fryzjerów!!! Podczas Targów Beauty Days królował przy tworzeniu wszystkich stylizacji ślubnych.

Stroiki do włosów to proste i wygodne rozwiązanie, a dzięki mnogości materiałów, z których taki stroik może być skonstruowany, świetnie zagrał jako uzupełnienie kreacji ślubnych wykonanych przez Akademię Maniewski. Delikatny makijaż ślubny w świetlistych odcieniach, który doskonale współgrał z całością bazował na kosmetykach mineralnych stworzonych wyłącznie na wyselekcjonowanych składnikach pochodzenia naturalnego. Połączenie zwiewności tkaniny z delikatnymi kolorami sukienek dało niezwykle subtelny i elegancki efekt. Całość stworzył efekt szyty na miarę!

Dziękujemy naszym partnerom:
Decolove Fonranna Młodości Adika Collection

Recommended Posts