Matowe włosy to jeden z najbardziej uciążliwych problemów. Jeśli trudno je rozczesać, nie mają blasku i elastyczności, prawdopodobnie są przesuszone. Ale to wcale nie oznacza, że są zniszczone. Bohaterem trzeciego odcinka „Afery Fryzjera” jest maska Hydra – antidotum na suche włosy.

Włosy suche i sztywne, włosy suche i wypadające, włosy suche i matowe, włosy suche i łamliwe itd. Lista problemów przesuszonych włosów jest bardzo długa. Łączy je to, że zawsze przyczyną jest niedostateczna ilość wody we włosach.

Podstawą pielęgnacji powinno być przede  wszystkim nawilżanie, bo woda jest nie tylko źródłem życia, ale również naszego piękna.

Najlepsza maska do suchych włosów to taka, która zawiera w swym składzie kwas hialuronowy, dzięki czemu  włosy są nawilżone i odżywione, a tym samym piękne i lśniące.

Maskę Hydra można stosować po każdym umyciu włosów szamponem. Nie zajmuje to więcej niż minutę, ponieważ maska działa praktycznie natychmiastowo. W zależności od długości włosów należy równomiernie rozsmarować maskę na obu dłoniach porcję, a następnie wmasować w mokre włosy. Ostatnim etapem jest  spłukanie włosów dużą ilością ciepłej wody. Już po pierwszym użyciu staną się dużo lżejsze. Maska nada im blasku i sprawi, że staną się lekkie i miękkie.

Maciej Maniewski w 3 odcinku programu „Afery Fryzjera” poleca unikatową koncepcję w pielęgnacji włosów – maskę Hydra – rewelacyjną kurację do włosów, której zadaniem w programie była naprawa suchych i zniszczonych włosów, dodanie włosom połysku i gładkości, ochrona przed wysoką temperaturą.

Premiera 3. odcinka już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 w TVN Style.

 

Recommended Posts