Skip to content
Zobacz 4 odcinek Afery Fryzjera – kaszmirowa keratyna podbija serca uczestniczek programu
Zobacz 4 odcinek Afery Fryzjera – kaszmirowa keratyna podbija serca uczestniczek programu

Kaszmirowa keratyna Bioactive Naturalis to seria kosmetyków i zabiegi, które pokochały klientki salonów Maniewski. Drugie życie dla włosów i efekt modelowania utrzymujący się przez kilka tygodni robią wrażenie nie tylko wśród klientów marki, ale również wśród uczestników programu „Afera Fryzjera.

Fluid wielofunkcyjny Bioactive Naturalis przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. To innowacyjna, naturalna, naprawcza kuracja stworzona na bazie kaszmirowej keratyny. Głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, a także redukuje objętość. W rezultacie fryzura jest błyszcząca i wygładzona, włosy odzyskują miękkość i aksamitną strukturę. Fluid umożliwia wykonanie trzech różnych usług w salonie: regenerację włosów, wzmocnienie elastyczności i skrętu loków oraz wygładzenie włosów – zmiany kształtu fryzury. Nie zawiera SLES i SLS, parabenów, siarczanów oraz chlorku sodu. Intensywnie regeneruje, odżywia i wygładza włosy.

W programie „Afera Fryzjera” Maciej Maniewski opowiada również o tym czego warto używać w salonie a czego unikać, jakie kosmetyki sprawdzą się na włosach klientek, a jakie nie… Niewątpliwie efekty zastosowanego fluidu z kaszmirowej keratyny na włosach jednej z klientek zachwycą bohaterów nowego odcinka „Afery Fryzjera” .

Premiera 4. odcinka już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 w TVN Style.